قلعه‌نویی: اشتباهات داوری فقط برای تیم‌های من است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: اشتباهات داوری جزئی از فوتبال است اما نه تا ابن انداره؛ اگر آقایان با شخصِ من مشکل دارند به تیمم ضربه نزنند.

به گزارش ایرنا، امیر قلعه نویی در مورد اتفاقات دیدار تیمش با تراکتور در هفته دوازدهم  لیگ برتر اظهار داشت: به خاطر اتفاقات آخر بازی با تراکتور معذرت خواهی می‌کنم. باید از بازیکنانم تشکر کنم که در این چند هفته عملکرد خوبی داشتند. از علیرضا ابراهیمی کاپیتان تیمم تشکر می‌کنم که مسوولیت باخت را پذیرفت.

وی افزود: اشتباهات داوری چند سال است برای تیم‌های من است. اشتباه برخی اوقات به ضرر و برخی اوقات به سود شماست اما زمانی که همیشه به ضرر شماست دیگر این اتفاق نیست. همین اشتباهات یک جام را از من گرفت. این اشتباهات فقط برای امیر قلعه نویی است.

سرمربی تیم فوتبال گلگهر سیرجان خاطرنشان کرد: اگر مشکلی با قلعه‌نویی دارید، چرا به خاطر او به مجموعه گل‌گهر ضربه می‌زنید. این مسائل اتفاق نیست چون سریالی است. صددرصد با من مشکل دارند.

قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: داوران بزرگ ایران برای مثال اشکان خورشیدی هر بازی برای تیم من قضاوت و علیه تیم من اشتباه می‌کنند. این اشتباهات داوری کمر یک تیم را می‌شکند. این اشتباهات ظلم به مجموعه گلگهر است که به خاطر مشکل با قلعه‌نویی رخ می‌دهد. دلم برای گل‌گهر می‌سوزد. من ۱۰ سال است به این مشکلات عادت دارم اما گل‌گهر تنها فصل دوم است در لیگ حضور دارد. 

وی اضافه کرد: بیژن حیدری پارسال با یک اشتباه سهمیه را از ما گرفت. همین داور امسال در آبادان علیه ما یک پنالتی گرفت.

وی خاطرنشان کرد: من می‌خواهم دلیل مشکل این آقایان با من چیست؟ بگویید من خودم را اصلاح کنم. به این نگویید حادثه. من به خاطر این داوری‌ها فصول قبل در سپاهان جام از دست دادم. لیگ را آنالیز کنید ببینید تیم‌های من سود بردند یا ضرر کردند؟!

قلعه‌نویی تصریح کرد: گناه بازیکنان من چیست؟ نباید به خاطر من تیم ضربه ببیند. اینکه داوران ما سالم هستند و مشکلاتی دارند را قبول می‌کنم اما مشکش‌شان را با من حل کنند. داوران یک بار خودشان را جای ما بگذارند. یک مربی روی نیمکت تا مرز سکته می‌رود.

سرمربی تیم فوتبال گلگهر سیرجان تصریح کرد: من می‌گویم داوران ما سلامت هستند اما چند داور نسبت به من ذهنیت دارند. ما از فوتبال فقط عدالت می‌خواهیم. خواهش می‌کنم این ذهنیت را نسبت به من پاک کنند. بازیکن ما از بغل هر بازیکنی رد می‌شود برای رقیبمان پنالتی می‌گیرند. اشتباهات داوری بخشی از فوتبال است اما نه تا این حد؛ چند سال پیش در جام حذفی موعود بنیادی‌فر یک اشتباه فاحش را علیه تیم ما مرتکب شد اما قضاوت فینال را به او دادند. این بزرگ ترین سوال عمر ورزشی من است که چگونه به یک داور که نیمه نهایی آن اشتباه را می‌کند قضاوت می‌دهند؟!

وی در مورد اشتباهات داوری علیه ذوب آهن هم گفت: رحمان رضایی یکی از سرمایه‌های فوتبال ما است و تیمش فوتبال خوبی بازی می کند.  اما این اشتباهات علیه تیم او هم زیاد است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha