کتائب حزب الله عراق: ملت یمن اهداف متجاوزان را خنثی کرد

بغداد - ایرنا- کتائب حزب الله عراق با ستایش از مقاومت ملت یمن در برابر متجاوزان تاکید کرد که یمنی ها همه اهداف متجاوزانِ مورد حمایت آمریکا و صهیونیست ها را خنثی کردند.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری العهد نیوز عراق، شورای بسیج فرهنگی کتائب حزب عراق روز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد: دلاوران یمن همچنان در مقابل پلیدترین تجاوزگری وحشیانه که در سایه محاصره ای پلید انجام می شود، شگفت انگیزترین صحنه های پایداری و استواری را رقم می زنند.

این بیانیه با محکوم کردن تجاوزگری مورد حمایت آمریکا و صهیونیست ها علیه یمن افزود: ما دستان مردم شجاع یمن را می فشاریم که تمام اهداف تجاوزگری مورد حمایت آمریکا و صهیونیست ها را خنثی کرده و ناکام گذاشتند.

براساس این بیانیه، تجاوزگری علیه یمن دروغ بودن ادعای حکام سعودی و اماراتی مبنی بر پیوند داشتن با اسلام را برملا کرد.

این بیانیه همچنین بار دیگر بر حمایت و همبستگی با ملت یمن و حق آنها در دفاع از میهن خودشان تاکید کرد.

عربستان با شماری از کشورهای منطقه ای همدست خود از ششم فروردین ۹۴ اقدام به تجاوز نظامی به یمن و محاصره زمینی، دریایی و هوایی این کشور به منظور بازگرداندن «عبدربه منصور هادی» رییس جمهوری مستعفی و فراری یمن به قدرت کرده است و ارتش یمن و انصارالله در کنار ملت این کشور از خود دفاع می‌کنند.

سعودی ها به همراه همدستان منطقه ای و غربی خود از جمله آمریکا، انگلیس و صهیونیست ها تاکنون باعث شهید و زخمی شدن هزاران یمنی و تخریب گسترده ساختار زیربنایی این کشور و بروز فاجعه انسانی در آن شده اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

سرخط اخبار جهان