طرح «پرسشگری استاندارد» به صورت الکترونیکی در همدان اجرا می‌شود

همدان- ایرنا- مدیرکل استاندارد استان همدان از اجرای طرح «پرسشگری استاندارد» خبر داد و گفت: این طرح با هدف سنجش میزان شناخت و اعتماد عمومی نسبت به استاندارد به صورت الکترونیکی اجرا می‌شود.

محمد مددی روز سه‌شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مردم و مصرف کنندگان در این طرح به پرسش هایی درباره میزان آشنایی با استاندارد و حوزه های عملکرد این نهاد نظارتی پاسخ می‌دهند.

او اضافه کرد: از طرح پرسشگری استاندارد میزان آگاهی و آشنایی مردم از این مولفه و تاثیر شناخت بر کیفیت خرید و تامین مایحتاج زندگی آنها استخراج می‌شود.

مددی با تاکید بر اینکه استاندارد دستگاهی حاکمیتی و نظارتی است گفت: نتایج این نظر سنجی در برنامه ریزی های آتی و سیاست های کلی سازمان مورد استناد و بهره برداری قرار می‌گیرد.

مدیرکل استاندارد همدان تمام اقشار مردم را جامعه هدف این طرح دانست و افزود: درصد موفقیت استاندارد در اطمینان بخشی به مصرف کنندگان و همچنین تاثیر طرح های ترویجی استاندارد در این طرح برای ما مشخص می‌شود.

وی یادآوری کرد: مردم برای شرکت در این نظرسنجی به نشانی اینترنتی hamedan.isiri.gov.ir مراجعه کرده و به سوالها پاسخ بدهند. 

طرح پرسشگری استاندارد در هفته اول و دوم بهمن ماه در استانهای همدان و فارس به صورت آزمونه(پایلوت) و تا پایان سال در بقیه استانها اجرا می‌شود. 

بر اساس آخرین آمار ۵۶۸ واحد صنعتی و خدماتی در استان همدان مشمول استاندارد اجباری است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha