مدیران کم کار در کرج سلب مسوولیت می شوند

کرج - ایرنا - معاون استاندار البرز و فرماندار کرج با بیان اینکه در این شهرستان قحطی الرجال نیست، گفت: مدیران کم کار سلب مسوولیت خواهند شد.

غفور قاسم پور عصر دوشنبه در جلسه شورای مدیران فرمانداری کرج  با بیان اینکه عملکرد مدیران ادارات شهرستان پایش می شوند،هشدار داد، افرادی که مسوولیت پذیرنیستند و در جایگاه های مدیریتی فرصت سوزی می کنند، شناسایی و این مجال از آنها سلب خواهد شد. 

وی اضافه کرد:مردم از مسوولان خود انتظار خدمت دارند،عمرمدیریتی نیز کوتاه و فرصت خدمت اندک است و هر عملکردی نیز از سوی مدیران در حافظه مردم ثبت و ضبط می شود.

قاسم پور گفت: اگر مدیری از جایگاه خود سوء استفاده کند باید پاسخگوی عملکرد خود باشد در عین حال مدیرانی که به جای فرصت سازی فرصت سوزی می کنند نیز باید مسوولیت خود را به مدیران کارآمد واگذار نمایند.

وی با بیان اینکه قحطی الرجال نیست و مدیران زبده و صاحب تجربه هم در کرج کم نیستند به مأموریت ویژه انتخابات ۱۴۰۰ شاره کرد و افزود: در آستانه ماه پایانی سال قرار داریم شهرستان کرج، ماموریت ویژه برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ را بر عهده دارد و انتظار می رود، تمامی مدیران ادارات شهرستان در مرکز استان نهایت همکاری و مشارکت را با فرمانداری کرج در برگزاری امر انتخابات داشته باشند. 
قاسم پور در ادامه انتخابات را بزرگترین مساله کشورعنوان کرد و گفت: فضای اجتماعی و سیاسی باید مملو از شور و نشاط انتخابات شود.
وی افزود: افزایش مشارکت در انتخابات موجب اقتدارکشور خواهد بود. 
فرماندار کرج تصریح کرد: در این راستا افرادی که مسوولیت پذیر نیستند و همکاری لازم را ندارند شناسایی و فرصت حضور در میدان کار از آنها سلب خواهد شد. 
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستان کرج گفت: یکی از مقدمات انتخابات از منظر وزارت کشور آموزش و ترکیب هیات های اجرایی است که مقدمات آن فراهم شده و با کمک دستگاه های اجرایی، مردم و افراد صاحب تجربه انتخابات  خرداد ۱۴۰۰ را در شهرستان برگزار خواهیم کرد.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس ماده ۲۱ قانون انتخابات، کلیه  وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و ادارات دولتی و مؤسسات وابسته به دولت و نهادهای انقلابی موظف‌اند که حسب درخواست وزارت‌کشور، استانداران، فرمانداران و بخشداران، کارکنان و سایر امکانات خود را تا خاتمه  انتخابات در اختیار آنان قرار دهند.

فرماندار کرج همچنین گفت: برنامه‌های آموزشی انتخابات را که وزارت‌کشور، هیات‌مرکزی،شورای نگهبان ضروری تشخیص می‌دهند و همچنین کلیه اعلامیه‌ها و اطلاعیه‌های مربوط‌ به انتخابات باید از شبکه استانی بطور مستمر پخش  که تمهیدات آن نیز اندیشیده شده است. 
وی افزود: با مشارکت رسانه ها، احزاب و گروه های اجتماعی و سیاسی بسترهای لازم را برای هرچه پربا شکوه تر برگزار شدن انتخابات خرداد ۱۴۰۰ فراهم خواهیم کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها