سرمربی ماشین سازی: بازیکنانم مقابل فولاد تمرکز کافی نداشتند

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی با اشاره به اینکه بعضی از بازیکنان تیم از خودگذشتگی نداشتند، گفت: بعد از دریافت گل بازیکنانم تمرکزشان را از دست دادند و نتوانستند به بازی برگردند.

محمد سعید اخباری شامگاه دوشنبه در نشست خبری پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان ضمن عذرخواهی از هواداران تیمش به خاطر این شکست گفت: امروز بازی را خوب شروع نکردیم و خیلی زود گل دریافت کردیم و به رغم اینکه توانستیم به بازی برگردیم ولی از خود گذشتگی بازیکنان تیم کم بود و همچنان در ضربات آخر با مشکل روبرو هستیم.

سرمربی تیم فوتبال سبزپوشان تبریز اظهار امیدواری کرد: بعد از ریکاوری تیمش به وضعیت بهتری برسد.

وی با اشاره به اعتراض کادر فنی تیم فولاد عنوان کرد: نیمکت تیم فولاد از بازیکنان سابق تیم ملی فوتبال بودند و طبیعی است که داور میدان تحت تاثیر این اعتراض ها قرار بگیرد.

اخباری با انتقاد از وقت کشی دروازه بان تیم فولاد که در صحنه هایی روی زمین می افتاد، اضافه کرد: نمی توان گفت این نوعی تاکتیک است چون نباید این حرکت ها در فوتبال باب شود.

سرمربی تیم ماشین سازی عنوان کرد: تیم فولاد همانطور که قبلا گفتم تیم کاملی است و از یک مربی حرفه ای برخوردار است و همچنین در هر پستی حداقل سه بازیکن دارند و نیازی به این اعتراض ها در طول بازی نیست.

وی با اشاره به بازی هفته بعد ماشین سازی مقابل پرسپولیس خواهد بود، گفت: به طور قطع تغییرات زیادی در ترکیب تیم خواهیم داشت.

تیم ماشین سازی با شکست امروز مقابل تیم فولاد با ۴ امتیاز همچنان در قعر جدول باقی ماند و تیم فولاد با ۱۸ امتیاز در رده پنجم جدول لیگ برتر فوتبال جای گرفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =