اکتشاف و بهره برداری معدن در بهاباد باید با رضایت مردم باشد

یزد – ایرنا – نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی در نشست کارگروه توسعه این شهرستان در رابطه با اکتشاف معدن آهن روستای همیجان و اعتراض روستائیان گفت : اکتشاف و بهره برداری از معدن آهن در این روستا باید با رضایت مردم حاصل شود و حقوق آنها ذره ای پایمال نگردد .

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری بهاباد ، محمد رضا صباغیان روز دوشنبه در این نشست در خصوص پرداخت ۲ درصد عوارض توسط معادن منطقه اظهار داشت : پیگیری هایی صورت گرفته تا این میزان عوارض معادن برای شهرستان بهاباد درنظر گرفته شود.

وی در رابطه با راه اندازی بخش سی تی اسکن بیمارستان حکیم بهابادی هم گفت : مجوز سی تی اسکن بیمارستان حکیم بهابادی بهاباد دریافت شده است و به محض جانمایی به بهره برداری میرسد .

نماینده حوزه مهریز درادامه این نشست ازتخصیص حوزه آزمون سراسری برای شهرستان بهاباد درسال آینده خبرداد و گفت : برای برگزای آزمون سراسری. و کنکور دانشگاه ها دربهاباد درحال پیگیری هستیم و چندین نشست با مسئولین مربوطه برگزارشده تا ان شاالله شاهد برگزاری آزمون سراسری دراین شهرستان باشیم .

نماینده مردم بافق، بهاباد، خاتم، مهریز و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: درحوزه راه، معدن، بهداشت و درمان تقریبا مصوبات عملی شده است.

وی در زمینه راه بهاباد به بافق هم گفت: زیر ساخت فاز سوم راه از بافق تا سه راهی سه چاهون درحال انجام است و پیمانکار در زمینه راه بهاباد به نایبند فعال است.

مرکز شهرستان ۲۰ هزار نفری بهاباد در فاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب شرق یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها