اظهار خرسندی علی‌نژاد از عضویت ورزش ناشنوایان در کمیته ملی المپیک

تهران-ایرنا- معاون وزیر وررش با اشاره به عضویت فدراسیون ناشنوایان در مجمع کمیته ملی المپیک، گفت: خوشبختانه بعد از ۱۰ سال وقفه فدراسیون ورزش های ناشنوایان دوباره به عضویت مجمع کمیته ملی المپیک درآمد و این مساله را برای ورزش ناشنوایان به فال نیک می گیریم.

 مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان عصر امروز از دومین مرحله اردوی اماده سازی  تیم ملی بسکتبال ناشنوایان بازدید کرد و گفت: خوشحالم که در جمع شما عزیزان هستم و امیدوارم در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۱ برزیل نتیجه قابل قبولی به دست آورده و شانس حضور در المپیک را داشته باشید.

 وی ضمن صحبت با مهران تیشه گران رییس فدراسیون ومحمدرضا آقاکوچکی سرمربی تیم ملی بسکتبال ناشنوایان  در جریان روند برگزاری اردو و شرایط بسکتبالیست های ناشنوا قرار گرفت.

در ادامه این بازدید مهران تیشه گران رییس فدراسیون نیز  گفت : به کمیته بین المللی ورزش های ناشنوایان درخواست میزبانی مسابقات انتخابی را داده ایم و امیدواریم سال آینده میزبان مسابقات انتخابی المپیک ۲۲۱ برزیل باشیم.

وی افزود: از توجهات وزارت ورزش و شخص علی نژاد سپاسگزاریم و امیدوارم حمایت‌ها از فدراسیون ناشنوایان ادامه داشته باشد تا بتوانیم در مسابقات پیش رو عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.

در این بازدید رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال نیز حصور داشت.

تیم ملی بسکتبال ناشنوایان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه و انتخابی المپیک ۲۰۲۱ برزیل که قرار است خردادماه 1400 در مالزی برگزار شود ، خود را آماده می کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha