سرمربی پرسپولیس: تاوان تصمیم گیری‌های قبلی را می‌دهیم

اراک - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: تبعات تصمیم‌گیری های قبلی را باید اکنون بدهیم چرا که بازیکنان پرسپولیس یکی پس از دیگری از دست رفت و به جای تصمیم گیری بیانیه صادر می‌کردند که رفتن بازیکن تاثیری بر تیم ندارد.

یحیی گل محمدی عصر دوشنبه در نشست خبری بعد از بازی آلومینیوم اراک، افزود: رفتن رسول پناه دیگر دردی را از پرسپولیس دوا نمی‌کند چون مشکلات زیادی را برای تیم ایجاد کرد و هیچ مقامی هم اورا مورد بازخواست قرار نداد و رسول پناه با بولدوزر از روی تیم ما رد شد.

وی ادامه داد: به طور واضح مشخص بود که دست‌های پشت پرده نمی خواستند که این پرسپولیس موفق شود و به پنجمین قهرمانی خود دست پیدا کند.

گل‌محمدی بیان کرد: دست‌های پشت پرده مشکلات بسیاری برای تیمی که برای فوتبال کشور آبرو جمع کرد را ایجاد کرد و ما باید بجنگیم تا مشکلات را پشت سر گذاشته و به شرایط مطلوب برسیم.

وی اضافه کرد: در بازی امروز ۲ دفاع اصلی را در اختیار نداشتیم و از طرفی شرایط زمین چندان مناسب نبود و باید از ضربات ایستگاهی نتیجه می‌گرفتیم که موفق نبودیم.

وی گفت: باید با کمبودهای مالی و مشکلات گذشته بجنگیم تا بتوانیم به شرایط ایده‌آل دست یابیم.

سرمربی پرسپولیس بیان کرد: آلومینیوم در دیدار امروز ۲ بار روی دروازه ما آمد و از هرچه داشتیم استفاده کردیم اما تیم ما هنوز تاوان گذشته را می‌دهد.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران عصر دوشنبه در جریان هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال کشور در مصاف با آلومینیوم اراک نتیجه را با حساب ۲ بر یک واگذار کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها