۶ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۶
کد خبرنگار: 1024
کد خبر: 84198707
۰ نفر

برچسب‌ها

 درخشش خوشه طلایی؛ چهار بازی و ۱۰ امتیاز

ساوه -ایرنا- تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در چهار هفته اخیر لیگ آزادگان نتایج درخشانی کسب کرد به گونه ای که آنها با پیروزی امروز مقابل چوکا تالش، ۱۰ امتیاز را در این هفته ها به دست آوردند.

به گزارش ایرنا، شاگردان «وحید بیاتلو» که در سه بازی قبل از دیدار با چوکا هفت امتیاز اندوخته بودند، از ساعت ۱۴ امروز و در ورزشگاه کارگران تهران موفق شدند نماینده استان گیلان را شکست دهند تا پس از ناکامی در چند هفته ابتدایی لیگ آزادگان اکنون در مسیر موفقیت قرار گیرند.

خوشه طلایی نیمه نخست این دیدار را با تک گل «سجاد اژدر» در دقیقه ۴۱ به سود خود تمام کرد اما شاگردان علی لطیفی که هفته گذشته مقابل فجرسپاسی پیروز شدند، قصد باختن نداشتند و در آغاز نیمه دوم توسط «نادر هوشیار» گل مساوی را به ثمر رساندند.

روند مسابقه با حملات هر دو تیم به صورت هیجانی دنبال می شد تا اینکه در ششمین دقیقه از وقت های تلف شده، خوشبختی به ساوجی ها چشمک زد و این تیم گل برتری را به ثمر رساند.

با این پیروزی جایگاه خوشه طلایی در رتبه چهاردهم جدول لیگ آزادگان تثبیت شد.

گفتنیست؛ با تصمیم سازمان لیگ فوتبال و به دلیل ناآماده بودن زیرساخت های ورزشگاه شهید چمران ساوه از جمله چمن این مجموعه، خوشه طلایی از امتیاز میزبانی حریفانش محروم است و دیدارهای خانگی را در ورزشگاه کارگران تهران برگزار می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها