مخالفت مورینیو با واکسیناسیون بازیکنان لیگ جزیره پیش از شهروندان

تهران- ایرنا- «خوزه مورینیو» می‌گوید که وی با واکسیناسیون بازیکنان لیگ برتر انگلیس برابر کرونا پیش از واکسیناسیون عمومی، موافق نیست.

به گزارش ایرنا، لیگ برتر جزیره در فصل جاری چندین دیدار را از جمله دیدار تاتنهام برابر فولام به دلیل پاندمی کرونا لغو کرده است.

مورینیو از لغو این دیدار ان هم چند ساعت تا آغاز، ابراز ناراحتی کرد و اسپرز در دیداری که دوباره برنامه ریزی شد، با تساوی یک بر یک متوقف شد.

شاگردان مورینیو در اوایل ماه جاری یکی از چندین باشگاهی بودند که ورزشگاه اختصاصی خود را برای واکسیناسیون احتمالی شهروندان در اختیار سازمان خدمات بهداشت ملی انگلیس قرار داد.

«شان دایچ» سرمربی برنلی پیش از این گفته بود که  بازیکنان باید زودتر برابر ویروس کرونا واکسینه شوند اما مورینیو معتقد است که بازیکنان نباید در اولویت قرار گیرند.

آقای خاص در این خصوص اظهار داشت: با این کار موافق نیستم. شاید جنجال برانگیز باشد، شاید مردم با من مخالف باشند اما افرادی هستند که بیشتر از ما در معرض خطر قرار دارند به ویژه بازیکنان جوان فوتبال.

وی افزود: فکر می‌کنم افرادی که هر روز در خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا هستند یعنی پرسنل بخش بهداشت و افراد مسن‌تر در اولویت قرار دارند؛ بنابراین به نظرم آنها در اولویت هستند اما این فقط نظر شخصی من است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =