قزوین در زمره استان‌های امن کشور محسوب می‌شود

قزوین – ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: مطابق آمار دقیق ارائه شده، خوشبختانه علیرغم ویژگی‌های خاص جغرافیایی، قزوین در زمره استان‌های امن کشور محسوب می‌شود.

به گزارش ایرنا، منوچهر حبیبی روز دوشنبه در نشست فرمانداران استان قزوین که با حضور سردار ابراهیمی فرمانده نیروی انتظامی استان در سالن جلسات فرمانداری شهرستان آبیک برگزار شد، افزود: نیروی انتظامی نماد نظم و امنیت داخلی است و محرک و مولد اصلی برقراری امنیت در جامعه محسوب می‌شود.

وی گفت: اگر فرمانداران توقع دارند که نیروی انتظامی در تمامی صحنه‌ها حضور داشته باشد،قطعاً حمایت‌های لازم نیز از این نیروی خدوم باید صورت پذیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین افزود: فرمانده جدید نیروی انتظامی که در رأس این نیروی توانمند در استان قرار گرفته، مدیری با تجربه، مسلط، متدین و پیگیر است.

حبیبی گفت:راه اندازی پلیس اقتصادی توسط فرماندهی نیروی انتظامی استان اقدام بسیار شایسته‌ای بود و در طول چند ماه اخیر افزایش کشفیات مواد مخدر،کاهش سرقت‌ها و جمع آوری سلاح‌های غیرمجاز از اقدامات قابل تحسین نیروی انتظامی استان به شمار می‌رود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در ادامه بیان کرد: از ظرفیت گشت‌های رضویون در برقراری امنیت بیشتر می‌توان استفاده کرد چون مردم استان از نیروی انتظامی انتظار دارند برخورد جدی با اراذل و اوباش را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =