خروج شاگردان نکونام از بحران

تهران- ایرنا- تیم فولاد خوزستان در هفته دوازدهم لیگ برتر باشگاه‌های ایران موفق شد ماشین‌سازی تبریز را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد.

به گزارش ایرنا، تیم‌های ماشین‌سازی تبریز و فولاد خوزستان در هفته دوازدهم لیگ برتر باشگاه‌های ایران در ورزشگاه شهید سلیمانی روبروی یکدیگر قرار گرفتند.

قضاوت این مسابقه را «مهدی سیدعلی» با کمک‌های «هادی طوسی» و «پوریا رحمتی»  بر عهده داشت.

تیم ماشین‌سازی که در لیگ برتر هنوز موفق به کسب پیروزی نشده است در این بازی خانگی به دنبال سه امتیاز کامل بود تا شانس‌هایش را برای ماندن در لیگ برتر افزایش دهد.

فولاد خوزستان که در سه هفته گذشته در کسب برد ناکام بود برای شکستن طلسم ناکامی‌هایش پا به زمین مسابقه گذاشت.

در دقیقه ۵ ارسال «لوسیانو پریرا» از جناح راست با ضربه سر شیرجه‌ای «آیاندا پاتوسی» همراه شد تا دروازه ماشین‌سازی باز شود.

فولاد با این پیروزی تعداد امتیازاتش را به عدد ۱۸ رساند تا با چند پله جهش در جایگاه پنجم جدول قرار گیرد و ماشین‌سازی با این باخت همچنان با ۴ امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

ترکیب فولاد خوزستان: محسن فروزان، صالح حردانی، زبیر نیک‌نفس، فرشاد احمدزاده، آیاندا پاتوسی، محمد آبشک، مهران موسوی، عارف آغاسی، لوسیانو پریرا، وحید حیدریه، محمدرضا عباسی.

ترکیب ماشین‌سازی: مهدی اسلامی، مهدی رستمی، اکبر آفاقی، فرشاد اسدی، مهدی مومنی، پیمان بابایی، بهمن سالاری، ابوالفضل رزاق‌پور، منصور باقری، محمد حسینی، اتابک زارعی.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha