لیگ برتر بسکتبال ایران/ شهرداری گرگان حریف مشهدی خود را شکست داد

گرگان - ایرنا - تیم بسکتبال شهرداری گرگان در یازدهمین مسابقه خود از گروه الف لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور با نتیجه ۸۶ بر ۷۹ در برابر آویژه صنعت پارسا مشهد به برتری رسید.

در این مسابقه که عصر امروز دوشنبه در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد، شهرداری گرگان در وقت‌های دوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۲۲ بر ۱۶ و ۲۴ - ۱۵ از حریف مشهدی خود جلو افتاد اما در وقت‌های اول و سوم با نتایج ۲۰ بر ۲۶ و ۲۰ - ۲۲ نتیجه را واگذار کرد.

مهران شاهین‌طبع سرمربی بسکتبال شهرداری گرگان برای این مسابقه در ترکیب اولیه تیمش محمد سینا واحدی، نوید رضائی‌فر، محمد جمشیدی، مایک رستم‌پور و کیوان ریاعی را در برابر پنج بازیکن گروه مشهد با ترکیب اولیه مبین شیخی، ایمان زندی، نیکولا مفتیچ، الکساندر پونجاویچ و صالح فروتن با هدایت سرجان ایوانوویچ قرار داد.

در این مسابقه ایمان زندی از تیم مشهد و محمد جمشیدی از شهرداری گرگان به ترتیب با ۲۶ و ۲۳ امتیاز و همچنین اثرگذاری‌های ۲۴ و ۲۷ امتیازآورترین و موثرترین بازیکنان تیم‌های خود و میدان بودند.

همچنین مایک رستم‌پور از شهرداری گرگان با کسب ۱۰ امتیاز و اثرگذاری به عنوان بازیکن "دبل دبل" این مسابقه شناخته شد.

مسابقه قبلی ۲ تیم با نتیجه ۹۷ بر ۷۴ به سود شهرداری گرگان به پایان رسیده بود.

تیم بسکتبال شهرداری گرگان در پایان رقابت‌های این هفته با ۱۱ بازی و برد متوالی و مجموع ۲۲ امتیاز در صدر جدول گروه الف لیگ برتر بسکتبال مردان ایران قرار دارد.

مسابقه بعدی گرگان طی روزهای ۱۱ و ۱۲ بهمن ماه به ترتیب برابر تیم‌های شورا و شهرداری قزوین و رعد پدافند هوایی مشهد قرار خواهد گرفت.

رقابت‌های دور مقدماتی لیگ برتر بسکتبال مردان باشگاه‌های کشور به علت شرایط کرونا در ۲ گروه هشت تیمی بصورت متمرکز در تهران در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها