فرماندار کاشمر: برنامه‌های دهه فجر باید امیدبخش باشد

مشهد- ایرنا- فرماندار کاشمر با تاکید بر اینکه نباید مناسبت‌های ملی را به نفع جریان خاصی مصادره کرد گفت: برنامه های دهه فجر باید امید بخش باشد.

مسلم ساقی روز دوشنبه در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر با تاکید براینکه در برگزاری مراسم دهه فجر نگاه قشری و جریانی نباید وجود داشته باشد افزود: امروز با توجه به شرایط منطقه‌ای و سیاسی کشور و مشکلات و تنگناهای اقتصادی و تحریم و شیوع کرونا اخبار منفی در فضای مجازی و حقیقی منتشر می‌شوند لذا باید تلاش کنیم برنامه‌های دهه فجر به عنوان یک مناسبت ملی امیدبخش باشد و با پرهیز از نگاه قشری، زمینه حضور پررنگ همه اقشار را فراهم کنیم و مراسم ویژه این ایام مردمی برگزار شود.

وی ادامه داد: تمام تلاش ما این است که دستگاه‌های دولتی در مراسم مختلف تصدیگری نکنند و اقشار مختلف، سمن‌ها و نهادها به میدان بیایند.

فرماندار کاشمر بر ایجاد جذابیت در برنامه‌های دهه فجر و تکراری نبودن آنها تاکید کرد و گفت: در مدت باقیمانده از عمر دولت تدبیر و امید چهار اولویت تامین امنیت، معیشت، کرونا و انتخابات مود توجه است و از همه مسوولان انتظار می‌رود همه تلاش خود را برای انجام این اولویت‌ها به کار بندند.  

وی با اشاره به فعالیت کمیته ارزیابی در شهرستان و رصد فعالیت مدیران دستگاههای اجرایی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع و رفتار مبتنی بر سعه صدر در ادارات افزود: مسوولان گوش شنوای مردم باشند و مشکلات آنها را بشنوند.

ساقی ادامه داد: برنامه‌های دهه فجر امسال با توجه به دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا به صورت رژه موتوری و مجازی برگزار می‌شود.

کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری مشهد قرار دارد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =