برخورد با ساخت وسازهای غیر مجاز بدون تبعیض انجام شود

کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت : انتظار می رود متولیان امر و دستگاه قضایی در برخورد قانونی با ساخت وسازهای غیر مجاز در سطح استان فارغ از تبعیض و بدون چشم پوشی عمل کنند.

آیت الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در دیداری که با حسن مددی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در البرز داشت، ضمن قدردانی از تلاش‌های دستگاه قضایی استان، بر پیگیری قاطع و جلوگیری از تضییع حقوق عامه تأکید کرد و مبارزه جدی با فساد را خواستار شد.

وی در ادامه با تأکید بر رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی و برنامه‌ریزی برای این امور مواردی را تذکر داد.

در ابتدای این نشست دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در سخنانی بابیان اینکه هرگز از حقوق عامه کوتاه نمی‌آییم و قاطعانه عمل می‌کنیم، بیان داشت: ترک فعل مسوولیت قانونی را جهت حقوق عامه تذکر داده‌ایم.

وی بابیان اینکه در خصوص آسیب‌های اجتماعی، کودکان کار، متکدیان و ساخت‌وسازهای غیرقانونی در بخش شهر را از شهرداری خواسته‌ایم، عنوان کرد: در برخورد با متخلفین هم سعی کرده‌ایم کار مردم متوقف نشود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز بابیان اینکه در برخورد با مجرمان با انذار و بازدارندگی عمل کرده‌ایم، اظهار داشت: برخی از طرح‌های تفضیلی احتیاج به بازنگری و تصحیح دارد.

مددی در ادامه ضمن اظهار تأسف از اینکه بعضی از دستگاه‌ها به وظایف خود عمل نمی‌کنند، گفت: برخی دستگاه‌ها با بی‌توجهی به وظایف خود برای دستگاه قضایی بار اضافه درست می‌کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در خاتمه با اشاره به عزم جدی دستگاه قضایی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی، خاطرنشان ساخت: دستگاه قضایی هزینه‌های مبارزه با مفاسد را پذیرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها