بازدید نمایندگان فدراسیون آسیایی بیسبال از مجموعه ورزشی انقلاب کرج

کرج - ایرنا - روسای فدراسیون بیسبال کشورهای هند و پاکستان روز دوشنبه از مجموعه ورزشی انقلاب کرج بازدید کردند.

در این بازدید که رییس و عضو کمیته اجرایی فدراسیون آسیایی بیسبال به همراه  هومن منصوریان رییس انجمن بیسبال و سافت بال کشور  حضور داشت ، وضعیت امکانات مجموعه ورزشی انقلاب کرج برای  برگزاری رقابت های آسیایی شد.

رییس فدراسیون بسیبال پاکستان نیز طی نشستی با مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز گفت: البرز و مجموعه ی ورزشی انقلاب اسلامی کرج امکانات و شرایط خوبی برای میزبانی از مسابقات آسیایی دارند که امیدواریم در صورت قطعی شدن این میزبانی مشکلات جزئی موجود نیز برطرف شود.

سید فاخر علی شاه افزود: این ظرفیت در البرز وجود دارد که حتی مسابقات بیسبال بانوان و زیر ۱۵ سال آسیا نیز میزبانی کند.

وی ضمن  ابراز خرسندی از حضور ش در ایران گفت: همانطور که پیش بینی می کردیم، استان البرز یکی از ورزش خیز ترین استانهای  ایران است.

رییس فدراسیون بیسبال هند نیز در این نشست  با قدردانی از حمایت مدیرکل ورزش و جوانان البرز اظهار داشت: طرز تفکر یک مدیر در سطح استان برای توسعه ورزش بسیار مهم و اثرگذار است که خوشبختانه ما در استان البرز این مهم را شاهد بوده ایم.

کریشناناگاراجا افزود: ما صددرصد از استان البرز و فدراسیون ایران برای میزبانی از مسابقات آسیایی بیسبال حمایت می کنیم.

رییس  فدراسیون بیسبال هند تصریح کرد: استان البرز می تواند به عنوان اولین میزبانی ایران و حتی خاور میانه از مسابقات آسیایی بیسبال در تاریخ این ورزش ثبت شود

 مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز نیز در نشست با بیان این که از توسعه بیسبال در سطح استان و کشور حمایت می کنیم افزود: علی رغم کمبودهای موجود، تلاش و کمک می کنیم که شرایط میزبانی از مسابقات آسیایی به بهترین نحو ممکن در استان البرز فراهم شود.

مجتبی جانعلی ادامه داد: البته در بحث اعتباری و تکمیل نیازهای مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی، لازم است که نشستی با مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و با حضور مسوولان فدراسیون برگزار شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تصریح کرد: امیدواریم شرایط به گونه ای پیش رود که امکان میزبانی از مسابقات آسیایی بیسبال در مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی کرج فراهم شود.

رقابت های فیسبال مردان غرب آسیا تیرماه ۱۴۰۰ به میزبانی البرز برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها