شکست پرسپولیس برابر آلومینیوم در نیمه نخست

تهران- ایرنا- تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه نخست برابر آلومینیوم اراک با نتیجه دو بر یک شکست خورد.

به گزارش ایرنا، در ادامه دیدارهای هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۵ در ورزشگاه امام‌خمینی (ره) شهر اراک به قضاوت وحید کاظمی به مصاف آلومینیوم رفته است.

در این دیدار سرخپوشان محمدحسین کنعانی زادگان که یکی از نفرات با ثبات این فصل پرسپولیس محسوب می‌شود، به خاطر مصدومیت غایب است اما سید جلال حسینی در فهرست سرخپوشان برای این مسابقه قرار داشته و از روی نیمکت کار را آغاز کرده است. در غیاب این ۲ احسان حسینی و مهدی شیری در پست دفاع میانی به بازی گرفته شدند.

بازیکنان پرسپولیس هنگام عکس تیمی پیراهن‌های شماره هشت را به یاد علی انصاریان و ۲۵ را به یاد مهرداد میناوند به دست داشتند و برای این دو پیشکسوت که به ویروس کرونا مبتلا شدند، آرزوی سلامتی کردند.
 

سرخپوشان از ابتدا بازی را تهاجمی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی به گل رسیدند. در دقیقه هفت، احمد نوراللهی از روی نقطه کرنر توپ را به تیر اول ارسال کرد که کمال کامیابی نیا با ضربه‌ای دقیق به زاویه مخالف دروازه‌بان، گل اول تیمش را به ثمر رساند تا شاگردان گل‌محمدی در همان دقایق ابتدایی از حریف پیش بیافتند.

یک دقیقه بعد تیم میزبان صاحب موقعیت شد که کامی داور بازی، موقعیت آلومینیوم را آفساید اعلام کرد. البته پیش از آفساید ضربه سر پاکدل از کنار دروازه لک به بیرون رفته بود.

در دقیقه ۱۵ ضربه سنگین مهدی حسینی  بازیکن آلومینیوم را حامد لک مهار کرد. اسماعیل شریفات در این نیمه از داور کارت زرد دریافت کرد.

یک دقیقه بعد سرخپوشان بار دیگر شانس خوبی برای به ثمر رساندن گل دوم داشتند که پاس در عرض احسان پهلوان را مهدی عبدی از داخل ۶ قدم نتوانست به گل تبدیل کند و ضربه‌اش با اختلاف اندکی از کنار دروازه‌ به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۰ این دیدار آلومینیوم در زمین پرسپولیس صاحب ضربه ایستگاهی شد که سانتر دقیقه امید سینک را شاهین توکلی مدافع پیشتاخته تیم میزبان با ضربه سر دقیق وارد دروازه حامد لک کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

در دقیقه ۲۷ مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال آلومینیوم اراک به خاطر اعتراض به داور کارت زرد دریافت کرد تا اولین اخطاری این دیدار لقب بگیرد.

دو دقیقه بعد باز هم تیم میزبان مانند گل اول گل دوم را نیز به ثمر رساند. ارسال امید سینک از روی ضربه ایستگاهی و ضربه سر حامد پاکدل گل دوم تیم میزبان را همراه داشت. پاکدل پس از گل دوم خوشحالی نکرد.

در دقیقه ۳۴ ضربه نه چندان سنگین میلاد سرلک را پورحمیدی مهار کرد.

در دقیقه ۳۸ بازی ضربه سر وحید امیری با اختلاف اندک از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.

ترکیب پرسپولیس:
حامد لک، احسان حسینی، مهدی شیری، سیامک نعمتی، سعید آقایی، میلاد سرلک، کمال کامیابی‌نیا، احسان پهلوان، احمد نوراللهی، وحید امیری و مهدی عبدی

ترکیب آلومینیوم اراک:
حسین پورحمیدی، رامتین سلیمانزاده، سیدمهدی حسینی، امید سینگ، میثم آقایی، شاهین توکلی، پوریا آریاکیا، امیرمحمد هوشمند، اسماعیل شریفات، حامد پاکدل، مصطفی احمدی

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار ورزش