بزرگترین مرکز بهداشت استان قزوین دهه فجر به بهره برداری می رسد

قزوین – ایرنا – رییس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: بزرگترین مرکز بهداشت این استان به مناسبت فرارسیدن دهه فجر در شهر تاکستان به بهره برداری می رسد.

سرهنگ مهدی صادق پور در روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به مهم ترین طرح و پروژه های قابل بهره برداری در دهه فجر اظهار داشت: به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر سازمان بسیج سازندگی استان قزوین طرح ها و پروژه های متعددی را به بهره برداری می رساند که مهم ترین آن مرکز بهداشت تاکستان است.

وی افزود: اهدای تجهیزات پزشکی به درمانگاه شهر آبگرم زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی، تحویل ۴۰ منزل احداثی و تعمیری برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی، احداث ۲ پل بین روستایی، ۱۰ پروژه انتقال آب به مناطق روستایی و پنج مورد احیای قنات از دیگر پروژه هایی است که در دهه فجر به بهره برداری می رسد.

این مسوول گفت: از دیگر پروژه های این سازمان در دهه فجر می توان از احداث ۲ چمن مصنوعی در قزوین و آوج، احداث استخر ذخیره آب، ۶ مورد آب رسانی سیار، ۱۱ مورد احداث خانه عالم، یک مورد پروژه آبخیزداری و ۲ مورد احداث سالن ورزشی در آبیک و دیال آباد نام برد.

صادق پور اضافه کرد: این پروژه های عمرانی با مشارکت و مساعدت خیران، دستگاه های دولتی، سپاه و تملک دارایی استان قزوین احداث شده است که امیدواریم مورد استفاده و رضایت مردم این استان قرار گیرد.

رییس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین اظهار داشت: این سازمان برای محرومیت زدایی و ارایه خدمات به مناطق محروم استان قزوین برنامه های ویژه ای را دارد و سعی می کند در هر کدام از مناسبت های ملی و مذهبی تعدادی از این پروژه ها را به بهره برداری برساند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

سرخط اخبار استان‌ها