برنامه تربیت بدنی نیروی زمینی ارتش برای حضور در مسابقات بین‌المللی

تهران- ایرنا- مدیر تربیت بدنی نیروی زمینی ارتش گفت: تلاش داریم با ارتقای ورزش‌ قهرمانی به صورت پیشرفته در سطح اول کشور و مسابقات بین‌المللی و ملی شرکت کنیم.

به گزارش ایرنا، سرهنگ «چنگیز مسیب‌زاده» روز دوشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: برنامه‌ گسترده‌ای در بحث ورزش‌های همگانی و آمادگی جسمانی کارکنان پیش‌بینی شده که در راستای تدابیر فرماندهی نیروی زمینی است زیرا همه ما می‌دانیم که آمادگی جسمانی کارکنان در نهایت به ارتقای توان رزمی یگان‌ها ختم خواهد شد.

وی افزود: در مرحله بعدی تلاش داریم با ارتقای ورزش‌های قهرمانی به صورت پیشرفته در سطح اول کشور و مسابقات بین‌المللی و ملی شرکت کرده و با کسب مقام،  ارزش‌ها و توانمندی‌های قهرمانان نزاجا را شاهد باشیم.

مدیر تربیت بدنی نیروی زمینی تصریح کرد: هم اکنون برگزاری برخی مسابقات ورزشی تحت‌الشعاع شیوع ویروس منحوس کرونا قرار گرفته است. به عنوان مثال هر سال مسابقات تمرکزی نیروی زمینی را داشتیم که امسال به همین دلیل تا بهبود شرایط فعلی به تعویق افتاده است اما در مسابقات لیگ برتر کشوری تیم‌های نیروی زمینی ارتش در رشته‌های تیراندازی، بسکتبال، هندبال و وزنه‌برداری در مسابقات مختلف فعال هستند. مابقی رشته‌ها نیز مانند جودو، کشتی و بوکس در حال آماده‌سازی برای حضور در مسابقات هستند.

سرهنگ مسیب‌زاده در پایان درباره حضور سربازان قهرمان در باشگاه نیروی زمینی اظهار کرد: امتیازات و تمهیداتی اندیشیده شده تا بتوانیم از این ورزشکاران به نحو احسن استفاده کنیم، این افراد در مدت خدمت سربازی از قهرمانی دور نمی‌مانند و همچنین ارتش نیز از توانمندی‌ها، دانش و مهارت‌های آن‌ها بهره‌مند می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =