افزون‌بر ۱۴ هزار بازرسی از واحدهای خبازی سیستان‌ و بلوچستان انجام شد

زاهدان- ایرنا- معاون نظارت، بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان‌ و بلوچستان گفت:افزون‌بر ۱۴ هزار و ۲۰ بازرسی دیماه امسال از خبازی این استان توسط بازرسان صمت انجام شد.

محمد قاسمی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: برای نانوایی‌های متخلف سیستان و بلوچستان در دی سالجاری پرونده‌هایی به ارزش ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تشکیل شده ‌است.

وی با بیان اینکه بیش از۱۶ هزار و ۶۰ نانوایی در سیستان و بلوچستان مشغول به فعالیت‌اند افزود: پس از بازرسی‌های انجام شده، ۱۴۷ پرونده تخلف با تخلفاتی همچون، کم‌فروشی، عرضه خارج از شبکه آرد و عدم رعایت مسایل بهداشتی برای نانوایی‌های متخلف تشکیل شد.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان‌ و بلوچستان بیان کرد: ارزش پرونده‌های تشکیل شده برای واحدهای نانوایی متخلف بیش از ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال بوده است.

وی از عموم مردم سیستان و بلوچستان درخواست کرد که گزارشات خود در زمینه تخلفات اقتصادی از جمله گران‌فروشی، کم‌فروشی و تقلب، احتکار و انبارهای بی‌نام نشان را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری سازمان و یا با حضور در محل سازمان و ادارات صنعت، معدن و تجارت در سراسر استان ارائه کنند.

قاسمی افزود: پس از اخذ گزارش، بازرسان این سازمان سریعا اقدام به بررسی و اعلام نتیجه گزارش (متخلف یا غیرمتخلف) به برقرارکننده تماس خواهند کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =