عبور از محتشم راه بقای شهرداری همدان در کورس مدعیان لیگ ۲

همدان- ایرنا- تیم فوتبال شهرداری همدان اگرچه تا پایان هفته پنجم همچنان جزو تیم‌های بدون باخت گروه یک لیگ دسته ۲ کشور است اما برای بقا در کورس مدعیان باید به دنبال پیروزی باشد.

به گزارش ایرنا، شاگردان «رضا طلایی منش» تا پایان هفته پنجم با کسب ۹ امتیاز در رده چهارم جدول رده‌بندی این گروه قرار  دارند.

تیم شهردای همدان در پنج بازی اخیر صاحب ۲ برد و سه تساوی شده‌، در حالیکه می‌توانست با کمی دقت بیشتر به ۵ پیروزی نیز دست یابد.

تیم تحت هدایت طلایی منش در پنج بازی خود در لیگ امسال، همواره گل اول بازی را به حریفان زده، اما بی‌دقتی در استفاده از موقعیت‌ها و نیز ضعف در حفظ نتیجه باعث از دست رفتن فرصت کسب حداکثر امتیاز برای تیم شده است.

تیم تحت هدایت طلایی منش در تمامی این پنج بازی همواره گل اول بازی را به حریفان زده‌اند اما بی‌دقتی در استفاده بهتر از موقعیت‌ها و نیز ضعف در حفظ نتیجه باعث از دست دادن حداکثر امتیازها شده است.

شهرداری همدان فردا(سه شنبه) در حالی میزبان محتشم تبریز است که تنها با شکست این تیم می‌تواند موقعیت خود را در کورس مدعیان گروه یک لیگ ۲ را حفظ کند.

به دنبال نخستین برد خانگی
تیم شهرداری تاکنون موفق به کسب پیروزی در دیدارهای خانگی نشده است و جالب‌تر اینکه آن‌ها بردهای خود را خارج از خانه کسب کرده‌اند.

پیروزی مقابل شهرداری بندرعباس و نفت و گاز گچساران ۲ برد خارج از خانه شهرداری همدان بوده است.

بازیکنان تیم شهرداری همدان در اوج بدنشانسی نتوانستند پیروزی مقابل سه تیم ایران جوان بوشهر، اسپاد تهران و مس نوین کرمان را تا پایان ۹۰ دقیقه حفظ کنند.

دروازه بان شهرداری در دیدار مقابل اسپاد تهران و ایران جوان بوشهر با خروج اشتباه مقصر اصلی در به ثمر رسیدن گل‌های حریفان بود تا شهرداری از ۲ برد مهم محروم و کسب ۶ امتیاز کامل شود.

حالا شهرداری چی‌ها این هفته به دنبال نخستین پیروزی برابر محتشم تبریز هستند تا به نوعی به ناکامی‌های خانگی خود پایان دهند.

شهرداری چی‌ها این هفته به دنبال نخستین پیروزی برابر محتشم تبریز هستند تا به نوعی به ناکامی‌های خانگی خود پایان دهند.

آن‌ها در صورت برتری در این بازی می‌توانند امیدوار به صدرنشینی باشند اما تساوی و شکست چه بسا شهرداری را به رده‌های پایین‌تر جدول سوق دهد.

امتیاز تیم‌های گروه یک لیگ ۲ به قدری نزدیک است که تیم نهم جدول تنها سه امتیاز با تیم سوم جدول فاصله دارد.
 
محتشم محروم از پیروزی
تیم محتشم تبریز یکی از چهار تیم ناکام گروه یک لیگ ۲ فوتبال در کسب پیروزی تا پایان هفته پنجم است.

نماینده تبریز از پنج بازی انجام شده خود به سه تساوی و ۲ شکست رسیده و عملکرد خوبی را از خود به نمایش نگذاشته است.

این تیم تاکنون تنها با یک گل زده در این پنج بازی ضعیف‌ترین خط حمله لیگ ۲ را دارد و در مقابل چهار گل نیز دریافت کرده است.

به طور قطع تیم محتشم در دیدار فردا درصدد کسب امتیاز مقابل شهرداری در همدان است تا بتواند حداقل بدون شکست این شهر را ترک کند.

لشکر محروم و مصدوم بلای جان شهرداری
سرمربی تیم شهرداری همدان درخصوص بازی فردا به خبرنگار ایرنا گفت: از بازی هفته دوم تاکنون همواره با غیبت چند بازیکن مواجه بودیم که در روند نتیجه گیری هم بسیار تاثیرگذار است.

رضا طلایی منش افزود: در هفته‌های اخیر چند بازیکن را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشتیم و همین مساله مشکلاتی را برای ما ایجاد کرد.

وی اضافه کرد: خوشبختانه مصدومان تیم در حال بازگشت هستند و امیدوارم در مقابل محتشم تبریز بتوانیم با بهره مندی از توان حداکثری بازیکنان به میدان برویم.

طلایی منش، دلیل به دست نیامدن پیروزی در بازی‌های خانگی را اتفاق‌های فوتبالی دانست و گفت: ما در هر پنج بازی خود گل اول را به ثمر رسانده‌ایم که نشان می‌دهد موقعیت و شرایط گلزنی را داشته‌ایم.

طلایی منش دلیل به دست نیامدن پیروزی در بازی‌های خانگی را اتفاق‌های فوتبال دانست و گفت: ما در هر پنج بازی انجام شده گل اول را به ثمر رسانده‌ایم که نشان می‌دهد موقعیت و شرایط گلزنی داشته‌ایم.

وی گفت:  تلاش ما کسب پیروزی در بازی مقابل محتشم تبریز است هر چند هیچ تیمی در جدول ضعیف نیست و همه برای کسب امتیاز به میدان می‌آیند.

تیم شهرداری همدان فردا(سه شنبه) در هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتبال کشور در ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج میزبان تیم محتشم تبریز است.

اسماعیل نیساری به همراه فرزاد ولی ابرقویی و محمد حمزه‌ای کار قضاوت این دیدار را برعهده دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها