مطالبات پیمانکاران شرکت توزیع برق خوزستان پرداخت می‌شود

اهواز-ایرنا- رییس روابط عمومی شرکت توزیع برق خوزستان با بیان اینکه پیمانکاران از جمله خانواده بزرگ شرکت هستند گفت: طلب پیمانکاران طرف قرارداد این شرکت، با پیگیری های انجام گرفته به زودی پرداخت می شود.

علی سلیمانی دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با پیگیری که از ستاد تسهیل استان انجام گرفته قرار است تسهیلاتی دریافت کنیم تا هر چه زودتر مشکل مطالبات پیمانکاران از این شرکت پرداخت شود.

وی گفت: این شرکت خود مطالبات زیادی از دستگاه های مختلف و مشترکان دارد که اگر پرداخت شوند می تواند بدهی های خود را پرداخت کند.

رییس روابط عمومی شرکت توزیع برق خوزستان ادامه داد: این شرکت بیش از ۹هزار میلیارد ریال مطالبات از مشترکان خانگی، تجاری و دستگاه ها طلب دارد که پنج هزار میلیارد ریال از این مبلغ متعلق به دستگاه های اجرایی استان است.

وی گفت: با این حجم مطالبه ای که از دستگاه ها و شرکت مختلف استان داریم در مواردی در پرداخت بدهی های خود دچار مشکل می شویم.

سلیمانی ادامه داد: پیمانکاران در مجموع ۲هزار و ۵۰۰ میلیارد ریالاز این شرکت طلب دارند و با وجود اینکه در شرایط سخت اقتصادی به سر می بریم اما تلاش داشتیم تا میزان زیادی از بدهی های خود را پرداخت کنیم.

به گزارش ایرنا جمعی از پیمانکاران طرف قرار داد شرکت توزیع برق خوزستان در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات خود امروز و روز گذشته در مقابل ساختمان شرکت توزیع برق خوزستان تجمع کردند.

یکی از پیمانکاران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: حدود ۵۰ پیمانکار با این شرکت همکاری دارند و برخی از آن ها از سال ۹۵ نیز مطالباتی  از این شرکت در خصوص پروژه های اجرا شده، طلب دارند.

وی افزود: برخی از پیمانکاران نداشتن نقدینگی از یک سو و ازسوی دیگر بدهی هایی که دارند، دست از کار کشیده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها