خنثی سازی تحریم‌های دشمن در گرو همدلی و تکیه بر توان داخلی است

سبزوار- ایرنا- معاون قضایی رییس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: تحریم‌های دامنه دار دشمن با همدلی، اتحاد و تکیه بر ظرفیت‌ها و توان داخلی بی اثر می‌شود.

حجت‌الاسلام محمود فروتنی روز دوشنبه در مراسم معرفی رییس جدید دادگستری سبزوار افزود: ترامپ در پی تزلزل انقلاب اسلامی بود که به برکت خون سردار شهید سلیمانی به زباله دان تاریخ پیوست.

وی ادامه داد: امروز به برکت خون شهدا و نعمت ولایت فقیه امنیت پایدار در جمهوری اسلامی ایران ایجاد شده و اجاره نخواهیم داد دشمن آن را مخدوش کند.

معاون قضایی رییس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: مسوولان قضایی در مسیر احساس امنیت در جامعه با مخلان نظم و امنیت قاطعانه برخورد می کنند و اجازه ایجاد نا امنی به هیچ کس داده نمی شود و هیچ مماشاتی با مخلان امنیت عمومی نخواهد شد.

وی با اشاره به همراهی مناسب مردم در مقابله با ویروس کرونا و تلاش کادر درمان افزود: اجرای طرح شهید سلمیانی در درمان و پیشگیری از شیوع این ویروس نقش موثر داشته است.

رییس جدید دادگستری سبزوار نیز گفت: با هدف برقراری و احساس امنیت با هرگونه شرارت اراذل و اوباش سریع و قاطعانه برخورد خواهد شد.

میرعلم سیدی با بیان اینکه سبزوار شهر علما و اندیشمندان است افزود: به منظور ارتقای امنیت این شهرستان برخورد قاطعی در انتظار برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی است.

وی همچنین از رییس زندان سبزوار خواست مرخصی زندانیانی را که سابقه شرارت دارند و به همین دلیل در زندان هستند، لغو کند.

در این مراسم میرعلم سیدی به عنوان رییس جدید دادگستری سبزوار معرفی و از خدمات سید محمد حسینی رییس پیشین دادگستری این شهرستان که به عنوان دادستان شهرستان نیشابور معرفی شده است قدردانی شد.

سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها