بلوار فاطمیه و زیرگذر صدا سیما شهر همدان ایمن می‌شود

همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: با توجه به فراوانی تصادف در بلوار فاطمیه و زیرگذر صدا وسیما شهر همدان ایمن سازی این ۲ معبر در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ فرخ جمالی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بلوار فاطمیه حدفاصل میدان پیشاهنگی تا میدان بعثت یکی از حادثه خیزترین معابر شهر همدان محسوب می شود که عابران زیادی در این مسیر دچار جراحت یا فوت شدند.

وی اضافه کرد: روز گذشته بازدیدی با حضور کارشناسان پلیس راهور، دفتر فنی استانداری، فرمانداری و شهرداری صورت گرفته که تداخل خودرو و عابر و اختلاف سطح ارتفاع عامل بالا بودن میزان سوانح در این نقطه حادثه خیز عنوان شد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان بیان کرد: شهرداری متعهد شد اعتبار ساخت پل عابر پیاده دربلوار فاطمیه را در بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری پیش بینی کند تا میزان سوانح منجر به فوت و جرح عابران در این مسیر کاهش یابد.

سرهنگ جمالی افزود: همچنین زیرگذر صدا و سیما از مسیرهای حادثه خیز شهر همدان محسوب شده که بارها شاهد تصادف زنجیره ای و برخورد خودرو با گاردریل ها حاشیه پل، پیش از ورود به زیرگذر بودیم.

وی بیان کرد: نمایندگانی از راهور، استانداری، فرمانداری و شهرداری نیز اقدام به بررسی وضعیت زیرگذر کردند که مقرر شد که نظرهای کارشناسی برای ایمن سازی این قسمت داده شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha