۱۳۸ واحد صنفی متخلف در سرپل‌ذهاب شناسایی و جریمه شد

قصرشیرین- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سرپل‌ذهاب گفت: ۱۳۸ واحد صنفی متخلف در این شهرستان با تشکیل پرونده به پرداخت ۳۶ میلیون و ۱۸۷ هزار تومان جریمه نقدی محکوم شدند.

«یوسف نظری» روز دوشنبه در حاشیه جلسه تنظیم بازار سرپل‌ذهاب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد واحد متخلف در نتیجه ۲ هزار و ۱۲۵ فقره بازرسی از اصناف شهرستان سرپل‌ذهاب شناسایی شده است.

وی مهمترین تخلفات واحدهای صنفی را عرضه خارج از شبکه، درج نکردن قیمت بر روی کالاها و گران فروشی اعلام کرد.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سرپل‌ذهاب در ادامه گفت: همچنین ۷۶ فقره گزارش مردمی از طریق سامانه ۱۲۴ انجام شده و به آن رسیدگی شده است.

نظری اضافه کرد: از دیگر اقدامات صنعت معدن و تجارت سرپل‌ذهاب انجام ۳۲۴ فقره بازرسی از واحدهای خبازی این شهرستان است که برای ۱۶ واحد متخلف ۳۱ فقره پرونده تشکیل و این واحدها به ۶ میلیون و ۶۵۲ هزار تومان جریمه محکوم شده‌اند.

او گفت: در راستای تامین کالای اساسی مردم در آذرماه گذشته ۲۷ تن و ۵۰۰ کیلوگرم برنج، ۴۵ تن شکر و ۹ تن روغن نباتی در بازار توزیع شده است.

وی ادامه داد: مردم می‌توانند هرگونه تخلف اقتصادی را از طریق تماس با شماره تلفن گویای ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صنعت، معدت و تجارت اطلاع دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه با بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها