سرلشکر باقری: دفاع مقدس نباید مورد تحریف، اغراق و دروغ قرار گیرد

تهران- ایرنا- رییس ستادکل نیروهای مسلح، تحریف دفاع مقدس را از موضوعات مورد تذکر رهبر انقلاب عنوان کرد و گفت: دفاع مقدس نباید مورد تحریف، اغراق، فریب و دروغ و تخلفات دیگر قرار گیرد.  

به گزارش ایرنا، سرلشکر پاسدار محمد باقری صبح دوشنبه در حاشیه جلسه سالانه هیات امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در جمع خبرنگاران گفت: در این جلسه گزارشی از پیشرفت برنامه‌هایی که در چهلمین سالگرد پیش‌بینی شده بود، ارائه شد. 

رییس ستادکل نیروهای مسلح با بیان این که برنامه‌های مرتبط با گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در کشور با رعایت تمام مقررات بهداشتی بیش از حد انتظار بود گفت: برنامه های چهلمین سالگرد همچنان ادامه دارد و هفته به هفته طبق برنامه در حال انجام است.

سرلشکرباقری با بیان این که در تمام استان‌ها از پیشکسوتان تجلیل به عمل آمد گفت: اوج و قله برنامه‌های هفته دفاع مقدس ارتباط تصویری رهبر معظم انقلاب با پیشکسوتان دفاع مقدس بود. 

وی خاطرنشان کرد: در ادامه این جلسه آیین‌نامه نحوه مقابله با مساله تحریف و تخلفات در حوزه دفاع مقدس مورد بررسی قرار گرفت. چرا که مساله تحریف در دفاع مقدس از جمله موضوعات مهمی است که دائما مورد تذکر رهبر معظم انقلاب است که دفاع مقدس مساله مهم تاریخی ملت ایران است و نباید مورد تحریف، اغراق، فریب و دروغ و تخلفاتی دیگر قرار بگیرد.  

سرلشکر باقری با بیان اینکه در جلسه امروز آیین نامه بررسی و اصلاحاتی روی آن انجام شد گفت: هیاتی شامل تعدادی از اعضای هیات امنا، نماینده قوه قضاییه و تعدادی حقوقدان تعیین شده که بررسی مجددی روی این آیین‌نامه انجام دهند و با تایید آن جمع و تصویب رییس هیات امنا دستورالعمل و آیین‌نامه آن ابلاغ و مورد اجرا قرار خواهد گرفت.

رییس ستادکل نیروهای مسلح ادامه داد: مصوبه دیگر مربوط به گزارش عملکرد بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در مورد برنامه و بودجه سال ۱۳۹۹ و همچنین برنامه و بودجه پیشنهادی این بنیاد برای سال ۱۴۰۰  بود که آن هم با تذکرات و اصلاحیه‌هایی توسط اعضا از جمله توسعه کار در حوزه فضای مجازی و تعمیق محتوا بود که به تصویب رسید که امیدواریم با اجرای آنها هم در مسیر ارتقا کار بنیاد حرکت‌های بهتری در سال آینده صورت بگیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

سرخط اخبار سیاست