۶ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۲۸
کد خبرنگار: 884
کد خبر: 84198002
۰ نفر

برچسب‌ها

نوسان نرخ دلار در کانال ۲۲ هزار تومانی

تهران- ایرنا- هر دلار امروز (دوشنبه) در صرافی‌های بانکی ۲۲ هزار و ۸۷۰ تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز معاملاتی کاری گذشته با افزایش ۴۴۰ تومانی همراه شد و نرخ هر یورو نیز به ۲۷ هزار و۸۵۰ تومان رسید.

به گزارش ایرنا، روند نزولی نرخ دلار از اوایل هفته گذشته شتاب گرفت، بطوری که از کانال ۲۶ هزار تومانی به سوی نرخ‌های پایین‌تر حرکت کرد. بر این اساس، نرخ فروش دلار در صرافی‌های بانکی در ساعت ۱۳ و ۱۵ دقیقه امروز (۶ بهمن ماه) ۲۲ هزار و ۸۷۰ تومان اعلام شد.

قیمت فروش یورو نیز با افزایش ۵۵۰ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری گذشته (یکشنبه) به ۲۷ هزار و ۸۵۰ تومان رسید.

امروز قیمت خرید هر دلار ۲۱ هزار و ۴۸۰ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۲۶ هزار و ۴۶۰ تومان اعلام شد، همچنین قیمت خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۲ هزار و ۵۱۶ تومان و قیمت فروش آن ۲۲ هزار و ۷۴۱ تومان بود.

علاوه براین نرخ خرید یورو در این بازار ۲۷ هزار و ۱۴۴ تومان و نرخ فروش آن ۲۷ هزار و ۴۱۵ تومان اعلام شد.

براساس این گزارش در سامانه نیما در روز معاملاتی گذشته (یکشنبه)، هر یورو با قیمت میانگین ۲۶ هزار و ۹۷۳ تومان به فروش رسید و هر دلار نیز ۲۲ هزار و ۴۱۸ تومان به فروش رفت.

براساس این گزارش در سامانه سنا دیروز( یکشنبه)، حواله یورو به قیمت ۲۸ هزار و ۴۴ تومان معامله شد و همچنین حواله دلار به قیمت ۲۲ هزار و ۹۱۳ تومان معامله شد.

به گزارش ایرنا، قیمت دلار در روزهای گذشته با توجه به افزایش امیدواری در زمینه صادرات نفت و دسترسی به منابع مالی کاهشی شده است.هفته گذشته نیز رییس کل بانک مرکزی اعلام‌کرد: ایران توانسته گشایش‌هایی در فروش نفت داشته باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

سرخط اخبار اقتصاد