نمایشگاه‌های مجازی پوستر و کاریکاتور در تبریز دایر شد

تبریز - ایرنا - نمایشگاه های مجازی پوستر و کاریکاتور با موضوع مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از کالای ایرانی در تبریز دایر شد.

به گزارش ایرنا، این نمایشگاه ها با هدف تقویت فرهنگ عمومی برای گرایش مردم به مصرف کالاهای ایرانی،  تبیین اهمیت مصرف کالای داخلی،  رونق تولید به زبان هنر و ارایه راهکارهای مبارزه با قاچاق کالا، برگزار شد.

در نمایشگاه مجازی پوستر ۲۰ اثر به نمایش گذاشته شده است و علاقه مندان می‌توانند برای بازدید به آدرس پورتال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی azarsh.farhang.gov.ir مراجعه کنند.

در این نمایشگاه مجید دلدوزی به عنوان نفر اول، محمدعلی خلجی از تهران به عنوان نفر دوم و سمانه علیپور و جواد جعفریان از تبریز به صورت مشترک به عنوان نفر سوم معرفی شدند.

در نمایشگاه کاریکاتور نیز ۲۸ اثر به نمایش گذاشته شده و علاقه مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه به آدرس پورتال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی مراجعه کنند.

در این نمایشگاه ندا تنهایی مقدم از تبریز به عنوان نفر اول، محمدعلی خلجی از تهران به عنوان نفر دوم  و مهسا اسکندری و سالار عشرتخواه از تبریز به صورت مشترک به عنوان نفر سوم معرفی شدند.

این نمایشگاه ها با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان برگزار شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha