سارق آیفون‌های تصویری درب منازل مسکونی ابهر به دام قانون افتاد

زنجان - ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان ابهر، گفت: پلیس، سارق آیفون‌های تصویری درب منازل مسکونی این شهرستان را شناسایی و دستگیر کرد.

سرهنگ محمد مهدیخانی، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این سارق دستگیر شده در تحقیقات و بازجویی‌های فنی و تخصصی به عمل آمده از سوی پلیس این شهرستان به جرم خود مبنی بر سرقت ۱۸ دستگاه آیفون تصویری درب منازل مسکونی اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه در پی وقوع چندین فقره سرقت آیفون منازل مسکونی در سطح شهرستان ابهر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس این فرماندهی قرار گرفت، اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۲ این شهرستان با بررسی شگردهای به کار رفته در این سرقت‌ها و سرنخ‌های به‌جا مانده در صحنه جرم، این سارق را که از فروشندگان مواد مخدر نیز هست شناسایی و پس از هماهنگی های قضایی صورت گرفته، متهم را در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان ابهر گفت: متهم دستگیر شده پس از اعتراف به سرقت آیفون‌های تصویری درب منازل این شهرستان اعتراف و با تشکیل و تکمیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد تا مورد اعمال قانون قرار گیرد.
 
مهدیخانی به همکاری و تعامل هرچه بهتر و بیشتر مردم با پلیس اشاره کرد و افزود: برای ایجاد امنیتی پایدار و مقابله با سارقان، همکاری مردم با پلیس امری الزامی است و از آنان درخواست می شود در صورت مشاهده هرگونه رفت و آمدهای مشکوک خودروها و افراد ناشناس به ویژه در ساعات پایانی شب، موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند تا اقدامات لازم قانونی انجام بگیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها