۶ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۷:۵۱
کد خبرنگار: 895
کد خبر: 84197672
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۲۵۶ تن کالای اساسی در گناباد توزیع شد

گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد از توزیع هزار و ۲۵۶ تن انواع کالاهای اساسی شامل "برنج، شکر، گوشت، مرغ و تخم‌مرغ" با هدف تنظیم بازار ظرف امسال تاکنون در این شهرستان خبر داد.

حامد قربانی یکشنبه شب در نشست آموزشی ناظران افتخاری و همیاران بازرسی گناباد گفت: افزایش نظارت با هدف تنظیم بازار و کاهش تبعات تورم به خصوص کالاهای اساسی مورد عنایت دولت و مسوولان صورت می گیرد.

وی افزود: با توجه به مشکلات توزیع کالا و به منظور افزایش عرضه و برای جلوگیری از سو استفاده برخی افراد سامانه جامع توزیع کالای اساسی توسط اداره صنعت، معدن و تجارت و با همکاری اتحادیه خوار و بار در فروشگاههای منتخب گناباد طی امسال راه اندازی شده است و کد ملی خانوار، زمان و تاریخ توزیع کالا در سامانه ثبت می شود.

فرماندار گناباد ادامه داد: استفاده از ظرفیتهای مردمی، بسیج، مدیران و معتمدان به صورت بازرس افتخاری برای نظارت بر بازار و کاهش مشکلات این بخش مهم است.

وی گفت: ۲۱ نفر ناظر افتخاری تاکنون در شهرستان گناباد انتخاب شده اند و این تعداد طی چند روز آینده به ۵۰ نفر افزایش می یابد.

قربانی افزود: این افراد به صورت غیر محسوس کار بازرسی، نظارت و کنترل قیمتها را در سطح مغازه ها به غیر از بازرسیهای دوره ای اداره صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات گناباد بر عهده دارند.

از مجموع چهار هزار و ۷۰۰ واحد صنفی دارای پروانه کسب در شهرستان گناباد سه هزار و ۴۰۰ واحد فعال است.

مرکز شهرستان ۹۰ هزار نفری گناباد در ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =