سرمربی راه‌یاب ملل: گرفتن یک امتیاز از قهرمان نیم‌فصل راپیشرفت می‌دانم

سنندج‌ - ایرنا - سرمربی تیم والیبال راه‌یاب ملل کردستان با اشاره به باخت سه بر ۲ این تیم در بازی امروز لیگ برتر در مقابل فولاد سیرجان گفت: گرفتن یک امتیاز از قهرمان نیم فصل لیگ برتر را یک پیشرفت می‌دانم.

آرش صادقیانی شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم راه‌یاب ملل امروز با وجود چهار بازیکن مصدوم و عدم حضور آنها در بازی توانست از تیمی که ۱۰ برابر ما هزینه‌ کرده است یک امتیاز کسب کند.

وی با بیان اینکه تیم از پیش باخته نیستیم افزود: با وجود نبود این چهار نفر در تیم راه‌یاب ملل تیم فولاد سیرجان را در بازی به چالش کشیدیم و آنها می‌ترسیدند با رسیدن نتیجه به سه بر ۲ از تیم ما ببازند.

صادقیانی اضافه کرد:‌ تیم ما بدون تمرینات آمادگی جسمانی و تمرینات تاکتیکی وارد مسابقات شد و در شرایطی که در مقابل این تیم در نیم فصل اول سه بر صفر باخته بودیم امروز با نتیجه سه بر ۲ می‌بازیم.

وی یادآور شد:‌ بسیاری از بازی‌ها را با نتیجه سه بر ۲ باختیم که اگر در خانه بازی می‌کردیم و حمایت تماشاچی را با خود داشتیم شاهد چهار یا پنج بُرد بیشتر بودیم و بدون شک شرایط بهتری در لیگ داشتیم.

سرمربی راه‌یاب ملل با اشاره به اینکه در سال‌های آینده از والیبال کردستان بیشتر خواهیم شنید تاکید کرد: کردستان در رده‌های بیستم به پایین قرار داشت اما امروز در میان ۹ استانی قرار دارد که در سوپرلیگ مطرح می‌شود.

وی در زمینه بازماندن تیم از مرحله حذفی گفت: تیم‌هایی که به مرحله حذفی رسیدند ۶ برابر تیم راه‌یاب ملل هزینه‌ کرده‌اند و رسیدن‌ آنها به این مرحله دور از انتظار نبود اما باشگاه برای سال آینده برنامه دارد و سعی می‌کند شرایط بهتری را مهیا کند که تیم با قدرت بیشتری در لیگ برتر حضور داشته باشد.

صادقیانی با اشاره به اینکه برخی از نمایندگان می‌خواهند حضور تیم را در لیگ برتر به خود نسبت دهند اظهار داشت: خودمان با زحمات زیادی که کشیدیم تیم را به سوپر لیگ رساندیم و هیچکس بهتر از باشگاه نمی‌تواند نگران تیم باشد.

سرمربی تیم راه‌یاب ملل کردستان اضافه کرد: اتفاقاتی که برای هر تیم ممکن است طی ۱۰ سال بیافتد برای تیم ما طی چهار سال افتاد و اکنون تیم در لیگ برتر بازی می‌کند.

صادقیانی یادآور شد: وقتی که با من برای همکاری با تیم تماس گرفتند در اردکان بودم اما به عشق کردستان آمدم و چون عرق و علاقه دارم تا وقتی که به کمک من نیاز باشد در تیم می‌ماننم.

سرمربی تیم راه‌یاب ملل کردستان تاکید کرد: با دست خالی ادامه دادیم و امروز حتی برخی از بازیکنان در پست خود حضور ندارد و بچه‌ها به کمتر از حق خود هم رضایت داده‌اند اما پیشرفت کردیم و امروز سر خود را بالا می‌گیریم.

وی با بیان اینکه برخی نسبت به تیم کم لطفی می‌کنند و همه واقعیات را نمی‌گویند اضافه کرد: باشگاه مردم‌دار است و باوجود نبود منافع مالی به عشق مردم تیم‌داری می‌کند.

صادقیانی با اشاره به انتقاد برخی به کمک شهرداری سنندج به تیم افزود: استانداری کردستان قول داده بود که در این چهار سال به تیم کمک کند و مبلغی که امسال هم پرداخت شده معوقات سال گذشته است که حدود یک چهارم آن را امسال دادند و استانداری هم از طریق شهرداری پرداخت کرده است.

وی در همین رابطه تاکید کرد: لیگ برتر ایران بهترین لیگ برتر والیبال در آسیا است و حضور یک تیم از کردستان در این لیگ موجب مطرح شدن نام این استان در دنیا می‌شود.

صادقیانی یادآور شد: تمام استان‌ها برای بخش خصوصی فرش قرمز پهن می‌کنند اما در کردستان برخی کم لطفی می‌کنند با این وجود بسیاری هم از تیم حمایت کرده‌اند که جای تشکر دارد.

تیم راه‌یاب ملل کردستان در بازی امروز در هفته 24 مسابقات لیگ برتر والیبال که از ساعت 19 در تهران پیگیری شد با نتیجه سه بر 2 مقابل تیم فولاد سیرجان باخت. راه‌یاب ملل در ست‌های اول و چهارم با ثبت امتیازهای (۲۵ بر ۱۹) و (۲۵ بر ۲۱) پیروز شدند، اما تیم مدعی فولاد سیرجان در ادامه در ست‌های دوم، سوم و پنجم با کسب امتیازهای (۱۸ بر ۲۵)، (۲۱ بر ۲۵) و (۶ بر ۱۵) پیروز میدان شد.

راه‌یاب ملل‌کردستان هرچند در این بازی موفق به کسب یک امتیاز از قهرمان نیم‌فصل شد، اما با ثبت بیستمین باخت در کارنامه، شانس صعود به مرحله پلی‌آف را از دست داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha