اجرای طرح پیاده رو سازی سه راه جعفری بروجرد متوقف شد
عکس ارشیوی است

بروجرد - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار بروجرد گفت: بر اساس تصمیم کارگروه ترافیک شهرستان اجرای طرح پیاده رو سازی سه راه جعفری بروجرد متوقف و به زمان دیگری موکول شد.

مسعود فلاح شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اجرای طرح پیاده روسازی سه جعفری بروجرد که به صورت آزمایشی و در مرحله اول با مسدود کردن سه راه جعفری و اجرای طرح ترافیک در خیابانهای اطراف به مدت یک هفته اجرا شد که با تصمیم کارگروه ترافیک متوقف شد.

وی اظهار داشت: کارگروه ترافیک شهرستان در جلسه ساعاتی پیش اعلام کرد تا زمانی که شهرداری و دستگاه‌های خدمات رسان آب، برق و گاز و مخابرات زیر ساختهای لازم را برای اجرای این طرح آماده می کنند، پیاده رو کردن سه راه جعفری به زمان دیگری موکول می‌شود.

معاون عمرانی فرمانداری بروجرد بیان کرد: اجرای طرح پیاده رو کردن سه راه جعفری بسیار طرح خوبی است و باید اجرا شود ولی به ولیل آماده نبودن زیر ساخته این طرح به طور موقت لغو میشود.

فلاح افزود: بنا بر تصمیم شورای ترافیک خیابان های اطراف سه راه جعفری که مسدود و یا یک طرفه شده بود، به حالت قبلی باز خواهد گشت.

به گزارش خبرنگار ایرنا اجرای طرح پیاده رو سازی سه راه جعفری با هدف ساماندهی محدوده بازار تاریخی بروجرد و ساماندهی دست فروشان و کاهش ترافیک برنامه ریزی شده بود.

با توجه به آماده نبودن زیر ساخت ها این طرح ساعاتی پیش با تصمیم کار گروه ترافیک شهرستان بروجرد متوقف و به زمان دیگری موکول شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها