پیروزی بزرگ شهرداری گنبد در لیگ برتر والیبال

تهران- ایرنا- تیم شهرداری گنبد در هفته بیست و چهارم لیگ برتر والیبال تیم مدعی هراز آمل را از پیش رو برداشت.

به گزارش ایرنا، هفته بیست و چهارم لیگ برتر والیبال ایران امروز (یکشنبه) با ۶ بازی به صورت متمرکز و به میزبانی تهران برگزار شد. در آخرین مسابقات هفته، تیم‌های شهرداری گنبد و سپاهان حریفان خود را شکست دادند.

در خانه والیبال، شهرداری گنبد با نتیجه سه بر یک تیم مدعی هراز آمل را شکست داد. شاگردان عظیم جزیده در ست‌های اول، دوم و چهارم با امتیازات ۲۵ بر ۱۹، ۲۹ بر ۲۷ و ۲۵ بر ۲۰ به برتری رسیدند و فقط ست سوم را با امتیاز ۲۵ بر ۱۶ به حریف واگذار کردند.

شهرداری گنبد با این نتیجه و کسب ۸ برد و ۲۵ امتیاز، یک پله بالا رفت و در رتبه هشتم جدول رده‌بندی قرار گرفت. هراز هم که تا چند هفته قبل صدرنشین لیگ بود، با ۱۶ برد و ۴۵ امتیاز یک پله دیگر سقوط کرد و در رتبه چهارم ایستاد.

در مسابقه همزمان، سپاهان با نتیجه سه بر یک پیکان را از پیش رو برداشت. ست‌های اول، دوم و چهارم بازی با امتیازات ۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۱ به سود سپاهان به پایان رسید و پیکان در ست سوم با امتیاز ۲۵ بر ۲۲ پیروز شد.

حالا سپاهان با ۱۸ برد و ۵۳ امتیاز، مقتدرانه بر صدر جدول رده‌بندی تکیه زده است و با وجود اینکه یک بازی کمتر از تیم دوم جدول شهرداری ارومیه انجام داده، یک برد و ۳ امتیاز بیشتر از این تیم دارد. پیکان هم که جدال سختی با شهرداری گنبد و هورسان رامسر برای رسیدن به پلی‌آف دارد، در روزی که این ۲ تیم یک برد دیگر کسب کردند، دوباره باخت تا با ۷ برد و ۲۰ امتیاز در رده دهم قرار بگیرد.

نتایج هفته بیست و چهارم لیگ برتر والیبال

شهداب یزد ۳ - آذرباتری ارومیه ۱

شهرداری قزوین صفر - هورسان رامسر ۳

راه‌یاب ملل کردستان ۲ - فولاد سیرجان ۳

شهرداری ورامین ۳ - خاتم اردکان ۲

هراز آمل ۱ - شهرداری گنبد ۳

پیکان تهران ۱ - سپاهان اصفهان ۳

تیم‌های شهرداری ارومیه و سایپا در این هفته استراحت کردند.

جدول لیگ والیبال در پایان هفته بیست و چهارم

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha