بهره برداری از ۱۱۱ پروژه همزمان با فجر انقلاب در همدان آغاز می‌شود

همدان- ایرنا- فرماندار همدان گفت: بهره برداری از ۱۱۱ پروژه و طرح عمرانی، تولیدی و اقتصادی همزمان با ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی به عنوان هدیه دولتمردان به مردم در این شهرستان آغاز می‌شود.

به گزارش ایرنا، «محمدعلی محمدی» روز یکشنبه در ستاد دهه فجر شهرستان همدان اظهار داشت: برای اجرا و بهره برداری از این تعداد طرح و پروژه عمرانی و اقتصادی در مجموع ۲۰۶ میلیارد تومان اعتبار سرمایه گذاری شده است.

وی افزود: همچنین عملیات اجرایی ۲۱ پروژه و طرح عمرانی و تولیدی با اعتباری بالغ بر ۱۲۸ میلیارد تومان دهه فجر امسال در سطح شهرستان همدان آغاز می‌شود. 

فرماندار شهرستان همدان با اشاره به اینکه دهه فجر امسال در مجموع بهره برداری و عملیات اجرایی ۱۳۲ پروژه و طرح با ۳۳۴ میلیارد تومان اعتبار دراین شهرستان آغاز می شود، گفت: این حجم از سرمایه گذاری برای اجرای این تعداد طرح و پروژه عمرانی و اقتصادی در نتیجه پیگیری و تلاش مستمر مدیران اجرایی استان و شهرستان به عنوان هدیه نظام و دولت به مردم مومن و قدرشناس همدان انجام شده است. 

او همچنین با تاکید بر ابتکار عمل در راستای اجرای برنامه های بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، افزود: مشارکت حداکثری مردم و فعالان اجتماعی و فرهنگی در گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به عنوان یک اصل محوری باید مورد توجه متولیان امر قرار گیرد.

محمدی با اشاره به تشکیل و فعالیت ۱۸ کمیته تخصصی در ستاد دهه فجر شهرستان همدان، گفت:  این کمیته های ۱۸ گانه متناسب با جامعه هدف خویش و با ملاحظه مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا، در راستای بزرگداشت هرچه باشکوهتر ایام دهه فجر برنامه ریزی و اقدام می‌کنند.

فرماندار همدان با بیان اینکه دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و عملکرد دولت است، تصریح کرد: دستگاههای اجرایی با استفاده از ظرفیت رسانه ها و  بهره گیری از فضای مجازی عملکرد و خدمات گسترده دولت در راستای عمران و آبادانی منطقه و خدمت رسانی هرچه بهتر و بیشتر به مردم را اطلاع رسانی و تبیین کنند.

او با اشاره به ضرورت توجه جدی به بیانیه گام دوم انقلاب، خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی، کمیته ها، تشکل های دانشجویی و مردمی باید تمرکز بیشتری به این موضوع در مسیر اجرای برنامه ها داشته باشند. 

فرماندار شهرستان همدان، تقارن دهه فجر امسال با ایام میلاد با سعادت حضرت فاطمه(س) را به فال نیک گرفت و خواستار پررنگ جلوه دادن این موضوع در برگزاری جشن ها و برنامه های بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب شد.

در ادامه این نشست، مسئولان کمیته های ۱۸ گانه ستاد دهه فجر شهرستان همدان نیز گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده را ارائه کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha