رییس فدراسیون: شنا بیشترین آسیب را از ویروس کرونا دید

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: با قاطعیت می‌گویم شنا بیشترین آسیب را بین کل رشته‌های ورزشی از ویروس کرونا دیده است.

به گزارش ایرنا، «محسن رضوانی» روز یکشنبه در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران و درباره آخرین وضعیت بازگشایی استخرها در کوران ویروس کرونا اظهار داشت: علاقه‌مندان به ورزش‌های آبی در جریان هستند حدود یک ماه قبل جلسه‌ای با ستاد عالی مبارزه با کرونا در ورزش برگزار کردیم و به شدت دنبال این هستیم استخرها با رعایت پروتکل‌ها بازگشایی شوند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: نگاه ستاد عالی که طبق فرمایش مقام معظم رهبری تصمیم گیرنده نهایی هستند این است که بخار درون فضای استخرها در انتقال ویروس تاثیرگذار است. منظور من درون آب نیست زیرا آب کلر این ویروس را از بین می‌برد. دوستان فضا را مقداری خطرناک می‌دیدند اما اکنون که فضا به سمت و سوی کمتر شدن انتقال کرونا می‌رود و ان‌شالله به زودی کل کشور در شرایطی قرار بگیرد که دیگر مبتلایی وجود نداشته باشد، با آرامش به سمت بازگشایی استخرها می‌رویم. اما با قاطعیت می‌گویم شنا بیشترین آسیب را بین کل رشته‌های ورزشی از این ویروس دیده است.

رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در پایان گفت: وزارت ورزش و جوانان اکنون به استخرداران وام می‌دهد اما ناجیان، شناگران و مربیان را به عنوان افرادی معرفی می‌کنم که در این ماجرا مظلوم واقع شده و به آنها توجهی نشد. از رسانه‌ها هم می‌خواهم پیگیر باشند تا بتوانیم به آنها کمک کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

سرخط اخبار ورزش