مسابقات رالی خانوادگی جانبازان نخاعی برگزار می‌شود

تهران - ایرنا - مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری مسابقات رالی خانوادگی جانبازان نخاعی به مناسبت فرارسیدن چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا، سید مستجاد حسینی گفت: مسابقات رالی خانوادگی جانبازان نخاعی از ۱۱ تا ۱۵ بهمن ماه در مسیر شیراز به جزیره قشم برگزار خواهد شد.

مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید اضافه کرد: در این مسابقات که جانبازان معزز به همراه خانواده‌های خود شرکت خواهند کرد، مسابقات دارت و بولینگ نیز ویژه خانواده‌ها در نظر گرفته شده که در روز ۱۳ بهمن در جزیره قشم برگزار خواهد شد.

حسینی خاطرنشان کرد: نتایج این دوره از مسابقات متعاقباً به اطلاع عموم خواهد رسید.

برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد 

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری جلسات کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان‌های همدان، قم و آذربایجان شرقی خبر داد.

 حمیدرضا حبیب‌اللهی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان همدان گفت: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان همدان در تاریخ دوم بهمن‌ماه با حضور هفت نفر از متخصصان، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و ۱۳۴ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی مورد معاینه قرار گرفتند.

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان قم نیز گفت: این کمیسیون در تاریخ دوم بهمن با حضور هفت نفر از متخصصان، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی برگزار شد و ۱۳۷ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصان مربوطه ویزیت شدند.

وی در خصوص برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان آذربایجان شرقی نیز گفت: کمیسیون تعیین درصد جانبازان این استان در روزهای دوم و سوم بهمن‌ماه با حضور هفت نفر از متخصصان، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و طی جلسات این کمیسیون ۲۶۰ نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصان مربوطه ویزیت شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

سرخط اخبار جامعه