برگزاری اردوهای راهیان نور از دهه فجر در شبکه شاد

تهران-ایرنا- اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی از دهه مبارک فجر تا نیمه فروردین ١٤٠٠ برای حداقل چهار میلیون دانش‌آموز در شبکه شاد برگزار می‌شود.

به گزارش روز یکشنبه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش،  برگزاری اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی در بستر فضای مجازی از دهه مبارک فجر تا نیمه فروردین در بستر سامانه شاد برای حداقل ۴میلیون دانش‌آموز با کمک آموزش‌وپرورش، اداره فعالیت‌های اردویی، بسیج دانش‌آموزی و بسیج فرهنگیان خواهد بود.

براساس این گزارش، در راستای فعالیت برگزاری اردوهای راهیان نور معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش، دستورالعمل اجرایی اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی در بستر فضای مجازی در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به ادارات کل استان ابلاغ‌ کرد.

دربندهایی از این دستورالعمل، به تولید محتوای الکترونیکی و بارگذاری آن‌ها در کانال‌های شبکه شاد استانی و کشوری در زمینه اجرای اردوهای راهیان نور در بستر فضای مجازی اشاره شده است.

همچنین در این دستورالعمل ذکر شده است حضور تمامی دانش‌آموزان و اولیای آنان در اردوهای راهیان نور در بستر فضای مجازی اختیاری و رایگان است و برای شرکت‌کنندگان در این اردوها، گواهی اتمام اردو صادر می‌شود.

اردوهای راهیان نور به‌عنوان نماد مشارکت و همراهی وزارت آموزش‌وپرورش و سازمان بسیج مستضعفین از جایگاه و اهمیت والایی در تبیین مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و همدل‌سازی نسل‌های سوم انقلاب با مفاخر و بزرگان نظام مقدس جمهوری اسلامی  دارد.

اردوهای راهیان نور از سال ۱۳۸۷ مدیریت راهبری اردوهای راهیان نور در مجموعه معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش آغاز و با همراهی در قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج تداوم داشته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش