مدیرکل ورزش همدان: ایجاد فرصت شغلی برای قهرمانان ورزشی یک اولویت است

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: ایجاد فرصت‌های شغلی برای قهرمانان میادین مهم بین المللی ورزشی با هدف بهره مندی از توان و دانش این ورزشکاران در عرصه های مختلف با هدف رشد و توسعه ورزش استان را به صورت جدی و مستمر به عنوان یک اولویت پیگیری می‌کنیم.

به گزارش ایرنا، «حمید سیفی» روز یکشنبه در دیدار با ملی پوشان همدانی تیم دوچرخه سواری کشور، افزود: جذب قهرمانان ارزنده ورزشی در دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی، فرصت بسیار خوبی را برای استفاده از خلاقیت و توان آن‌ها ایجاد می‌کند.

وی اظهار داشت: ایجاد بانک اطلاعاتی قهرمانان ارزنده ورزش استان همدان در حال تهیه و تکمیل است تا از این طریق بتوانیم زمینه بهتر و مناسبی را براساس قانون و ضوابط مشخص در راستای اشتغالزایی این ورزشکاران در سطوح مختلف فراهم کنیم.

سیفی، دغدغه امروز قهرمانان ورزشی را اشتغال دانست و گفت: نخواهیم گذاشت مشکلات، ورزشکاران و قهرمانان استان همدان را دچار آسیب کند.

وی با اشاره به اینکه مشکلات موجود حل‌ شدنی است و نمی گذاریم تمرکز ملی پوشان به دلیل مسایل و مشکلات حاشیه ای از بین برود، گفت: امور پشتیبانی ورزشکاران را با افتخار پیگیری و انجام می‌دهیم و اجازه نمی دهیم که ورزشکاران و قهرمانان ملی استان دچار آسیب شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تاکید بر تلاش بیشتر در راستای توسعه ورزش دوچرخه سواری به ویژه در عرصه قهرمان پروری، افزود: «بهنام آرین و پریسا مجنونی» مسیر موفقی را در پیش گرفته‌اند و باید از فرصت به دست آمده برای حضور در تیم ملی دوچرخه سواری به نحو احسن استفاده کنند.

رییس هیات دوچرخه سواری همدان نیز دراین دیدار گفت: هدف ما جذب دوچرخه سواران مستعد و توانمند استان برای رشد و اعتلای نام دیار هگمتانه است و در این راستا هرآن چه در توان داشته باشیم را به کارخواهیم گرفت.

«رامین تاج‌بخشیان» با تاکید بر اینکه هدف و برنامه ملی پوشان دوچرخه سواری باید حول مسابقات، تمرین و کسب موفقیت متمرکز باشد، اظهار امیدواری کرد: با حمایت‌های استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، زمینه رفع دغدغه های ورزشکاران استان فراهم شود.

«بهنام آرین و پریسا مجنونی» دو عضو همدانی تیم ملی دوچرخه سواری ایران برای حضور قدرتمند در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک آماده می‌شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha