سرتیپ نصیرزاده درگذشت دستیار وابسته نظامی ایران در روسیه را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی درگذشت سرگرد علیجانی دستیار وابسته نظامی ایران در روسیه را تسلیت گفت.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده روز یکشنبه در پی درگذشت دستیار وابسته نظامی ایران در روسیه در پیامی نوشت: جهان عرصه آزمون‌هایی برای مومنین از جمله صبر در مصائب است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش افزود: متاسفانه ویروس منحوس کرونا که قریب به 11 ماه گذشته داغ درگذشت عزیزانی را بر دل ملت‌های مختلف از جمله هموطنان ما نهاده است، یکبار دیگر کارشناسی مومن و متخصصی نخبه را از جمع همکاران شریف ما گرفت و ما را نیز همپای خانواده وی داغدار کرد.

نصیرزاده در این پیام ضمن ابراز همدردی با خانواده سرگرد مراقبت پرواز علیرضا علیجانی دستیار وابسته نظامی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در کشور روسیه، برای آن همکار فقید، غفران الهی و برای خانواده معزی صبر با عزت مسئلت کرد.

به گزارش ایرنا، سرگرد علیرضا علیجانی دستیار وابسته نظامی سفارت جمهوری اسلامی ایران و شهید خدمت دو روز پیش بر اثر ابتلای به بیماری کووید ۱۹ و در سن ۳۲ سالگی جان باخت.  

 شهید علیجانی دانش آموخته دانشگاه شهید ستاری و کارشناس برج مراقبت در شهریور ۹۸ عازم ماموریت ارتش در وابستگی نظامی سفارت جمهوری اسلامی در مسکو شده بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار سیاست