برخورد نماینده مجلس با سرباز پلیس راهور در حال بررسی است

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی گفت: موضوع برخورد نماینده مجلس شورای اسلامی با سرباز پلیس راهور از سوی معاونت‌های بازرسی و حقوقی ناجا در حال بررسی است. 

به گزارش ایرنا، سردار حسین اشتری روز یکشنبه در حاشیه همایش تبادل اطلاعات و همکاری پلیس راهور با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر، درباره برخورد نماینده مجلس با سرباز پلیس راهور افزود: در دقایق اولیه که از این موضوع اطلاع پیدا کردم به بازرسی ناجا و معاونت حقوقی ناجا دستور دادم موضوع را پیگیری کنند. 

وی ادامه داد: اگر اتفاقی که رخ داده بر اساس چیزی که گفته شده باشد حتما از مامور وظیفه شناس خود حمایت خواهیم کرد. 

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: در حال بررسی این موضوع هستیم و همه باید قانون و مقررات را رعایت کنند. رعایت قانون برای کسی مستثنی نیست و همه در برابر قانون یکسان هستند. 

سردار اشتری درباره برخورد یکی دیگر از نمایندگان مجلس با پلیس راهور گفت: پس از اثبات این موضوع از مامور ناجا حمایت شد و با کسانی که قانون را رعایت نکردند طبق قانون برخورد شده است.

وی همچنین گفت: برای همه کسانی که در ترور شهید فخری‌زاده دست داشتند پرونده تشکیل شده است. 

سردار اشتری اظهارداشت: امیدواریم با همکاری پلیس‌های اینترپل عاملان ترور فخری زاده دستگیر و به کشور استرداد شوند.

به گزارش ایرنا، تروریست‌ها هفتم آذر سال جاری با کمین در مسیر خودروی حامل شهید محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع در بلوار مصطفی خمینی‌ شهر آبسرد دماوند در عملیاتی انتحاری و مسلحانه این دانشمند هسته‌ای کشورمان را به شهادت رساندند.

همایش تبادل اطلاعات و همکاری پلیس راهور با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی برگزار شد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =