انتخابات نشان‌ دهنده عظمت و اقتدار ملی است

بروجرد - ایرنا - سرپرست فرمانداری بروجرد گفت: انتخابات نشان‌دهنده عظمت و اقتدار ملی و حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای تضمین‌کننده امنیت کشور است، چراکه دشمنان از پشتوانه مردمی نظام جمهوری اسلامی هراس دارند.

احمد گودرزیان روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، بر آمادگی  این شهرستان برای اجرای هر چه بهتر فرآیند انتخابات تاکید کرد.

وی تاکید کرد: بی‌تردید حضور فعال و مشارکت گسترده مردم در انتخابات ۱۴۰۰ سرمایه‌ای مهم و موثر برای پیشبرد توسعه ملی و تحقق اهداف کشور است.

وی بیان کرد: با گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی مردم بروجرد با حضور پرشور و شعور خود همواره در همه عرصه ها حاضر بوده و در همه انتخاباتهای گذشته خوش درخشیدند و در این عرصه نیز با حضور خود در پای صندوق‌های رای، عزم و اراده خود را به نمایش می‌گذارند.

سرپرست فرمانداری بروجرد اضافه کرد: همه ما باید برای برگزاری انتخاباتی سالم، رعایت مر قانون و تلاش برای حضور حداکثری مردم تلاش کنیم و باآسیب‌شناسی دوره‌های گذشته انتخابات در این شهرستان و تامین زیرساخت‌های لازم برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات سال ۱۴۰۰ تلاش کنیم..

گودرزیان، با اشاره به اینکه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، خرداد سال آینده برگزار می شود، ادامه داد: پیش بینی لازم برای برگزاری انتخابات در شرایط کرونایی انجام شده و تمام تلاش ما برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم است و همه توان خود را در این زمینه به کار می گیریم.

وی اضافه کرد: آرای مردم حق الناس است و صیانت از رای مردم را برای خود وظیفه می دانیم.

سرپرست فرمانداری بروجرد یاداور شد: باید در شرایط کنونی، فضای وفاق و همدلی بین احزاب و  همه افرادی که قانون اساسی را پذیرفته و حزب و تشکلی را تاسیس و ثبت کرده اند و اجازه فعالیت رسمی را در کشور دارند، فراهم کنیم تا شاهد یک انتخابات رقابتی و پر شور و شعور باشیم.

به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اواخر خردادماه سال آینده همزمان با سراسر کشور در بروجرد برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =