واژگونی خودرو در صحنه جان پدر و مادر خانواده را گرفت

کرمانشاه- ایرنا- رییس پلیس راه استان کرمانشاه از واژگونی یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در جاده شهرستان صحنه خبر داد و گفت: در این حادثه راننده و همسرش فوت کردند و چهار فرزند آنها نیز زخمی شدند.

سرهنگ «محمد حیدری»روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد حادثه رانندگی که صبح امروز (۵ بهمن) در جاده «دینور - بیلوار» رخ داد، تیمی از ماموران پلیس راه در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: در بررسی های کارشناسان پلیس راه مشخص شد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ حوالی روستای «بان مله» به علت سرعت غیرمجاز از جاده منحرف و واژگون شده است.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه افزود: در این حادثه متاسفانه راننده ۴۰ ساله خودرو و همسر ۳۵ ساله اش به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کردند.

سرهنگ حیدری خاطرنشان کرد: در این حادثه همچنین سه پسر و یک دختر خانواده نیز که دیگر سرنشینان خودرو بودند مصدوم و توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با ابراز تاسف از وقوع این حادثه که منجر به فوت پدر و مادر چهار کودک و نوجوان شد، گفت: سرعت و سبقت های غیرمجاز همواره حادثه آفرین بوده و اتفاقاتی بوجود می آورند که راه هیچ جبرانی را باقی نمی گذارد.

رییس پلیس راه کرمانشاه خاطرنشان کرد: در همین راستا گروه ویژه عملیات ترافیکی استان و به صورت ویژه با تخلفات رانندگان پرخطر و حادثه ساز مانند سرعت و سبقت غیر مجاز، استفاده از تلفن همراه و همچنین عدم استفاده رانندگان و سرنشینان از کمربند ایمنی برخورد می کنند.

سرهنگ حیدری یادآور شد: برابر قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، ارتکاب همزمان ۲ تخلف حادثه ساز منجر به توقیف ۷۲ ساعته وسیله نقلیه خواهد شد بنابراین رانندگان برای حفظ جان خود و سرنشینانشان هم که شده باید مقررات رانندگی را رعایت کنند تا شاهد حوادث تلخ اینچنینی نباشیم.

سرخط اخبار استان‌ها