شهروندان قزوینی محدودیت‌های شبانه کرونایی را جدی بگیرند

قزوین - ایرنا - فرماندار قزوین گفت: شهروندان قزوینی موضوع محدودیت شبانه را جدی بگیرند چراکه ارسال نشدن پیامک به معنای جریمه نشدن و نادیده نگرفتن تخلف نیست بلکه تمامی تصاویر دوربین ها جمع آوری و در پایش تصویری راهور بررسی خواهند شد و سپس جرایم اعمال می‌شود.

محمد شفیعی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شهرستان قزوین در رنگ بندی مدیریت هوشمند کرونا از مدتی پیش از وضعیت نارنجی خارج و در وضعیت زرد قرار گرفته که همین موضوع باعث کاهش محدودیت های کرونایی شده است.

وی افزود: براین اساس با توجه به دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا در شهرستان های با وضعیت آبی و زرد کرونایی محدودیت تردد بین شهری برداشته شده اما همچنان محدودیت شبانه ۹ شب تا ۴ صبح وجود دارد و جرایم آن اعمال می شود.

این مسوول گفت: به صورت شبانه جرایم متعددی از سوی راهور در موضوع تردد خودروها صادر می شود و در این زمینه هیچ دوربینی با هیچ خودرویی تعارف ندارد و پس از محدودیت ها موجی از این جرایم سرازیر خواهد شد.

وی اظهار داشت: چند روزی است که خوشبختانه وضعیت شهرستان قزوین رو به بهبود است، البته این مهم بدین معنی نیست که مردم در زمینه رعایت دستورالعمل های بهداشتی کوتاهی و عادی انگاری کنند و باید همچنان دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به طور جدی رعایت شود.

فرماندار قزوین گفت: فرهنگ مردم در رعایت دستورالعمل های بهداشتی افزایش یافته که نتیجه آن به وجود آمدن شرایط نزدیک به ثبات در شهرستان است، فرهنگی که اگر افزایش پیدا کند شاهد تبدیل شدن به وضعیت آبی و سفید کرونایی نیز خواهیم بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها