مطالبات ورزشگاه امام خمینی اراک از باشگاه آلومینیوم پرداخت نشده است

اراک - ایرنا - رئیس هیات دوومیدانی استان مرکزی گفت: باشگاه آلومینیوم اراک از اول مردادماه امسال تاکنون مطالبات خود به مجموعه ورزشی ۱۵ هزار نفری امام خمینی(ره) را پرداخت نکرده است.

مجید فروتن‌نیا روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: هیات دوومیدانی استان مرکزی با شرکت در سامانه وزارت ورزش و جوانان مدیریت مجموعه ۱۵ هزار نفری را بر عهده گرفته و براساس قانون باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم باید برای استفاده از این مکان ورزشی اجاره‌بها پرداخت کند.
وی ادامه داد: سال گذشته مجموعه ورزشی ۱۵ هزار نفری اراک با مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال برای یک فصل در اختیار تیم آلومینیوم قرار گرفت اما هنوز ۱۴۰ میلیون ریال از اجاره‌ بهای سال گذشته را بدهکار است.
رئیس هیات دو و میدانی استان مرکزی اظهار داشت: در امسال نیز از یکم مردادماه که مجموعه ورزشی ۱۵ هزار نفری در اختیار باشگاه آلومینیوم قرار گرفته که هنوز قراردادی نیز منعقد نشده است.
فروتن‌نیا بیان کرد: هفته گذشته در نشستی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی، رئیس و هیات مدیره باشگاه آلومینیوم با پرداخت مبلغی از سوی این باشگاه به حساب مجموعه ورزشی ۱۵ هزار نفری توافق شد.
وی اضافه کرد: روز گذشته مسئولان باشگاه آلومینیوم خواستار انتقال مدیریت ورزشگاه به باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم بودند اما هیات دوومیدانی مخالفت کرد چرا که این ورزشگاه علاوه بر زمین فوتبال از دیگر امکانات ورزشی برخوردار است که بانوان و آقایان ورزشکار اراکی از آن استفاده می‌کنند.
فروتن نیا تاکید کرد: مجموعه ورزشی ۱۵ هزار نفری امام خمینی(ره) اراک از بیمه ضعیفی برخوردار است و در صورت بروز اتفاق هیچ کس پاسخگوی این مشکل نخواهد بود.

رئیس هیات دو و میدانی استان مرکزی بیان کرد: تیم‌داری در سطح لیگ برتر هزینه‌های بسیاری دارد و مسئولان باشگاه باید برای اداره تیم پیش بینی‌های لازم انجام دهند.
تیم فوتبال آلومینیوم اراک بعد از ۱۷ سال حضور در لیگ دسته یک کشور امسال به لیگ برتر صعود کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها