مسئولان رده‌بالا به فکر تامین ماشین‌آلات برف‌روبی هشترود باشند

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود از مسئولان رده بالای استانی و کشوری خواست تا به فکر به تامین ماشین‌آلات سنگین برف‌روبی برای این شهرستان باشند و گفت: بازگشایی مسیرهای برف‌گیر با ماشین‌آلات اندک چند روز طول می‌کشد.

حجت‌الاسلام حسن جعفریان شامگاه شنبه در بازدید از عملیات بازگشایی راه‌های مسدود شده بر اثر بارش برف و کولاک چند روز  اخیر در منطقه سهندآباد افزود: این شهرستان به دلیل پراندگی مناطق روستایی و قرار گرفتن در دامنه کوه سهند، همواره شاهد بارش برف و کولاک سنگین است و از این‌رو اداره راهداری شهرستان باید به دستگاه‌های برفروب و سنگین مجهز شود. 

امام جمعه هشترود: برخی از روستاییان هشترود تا یک ماه در محاصره برف قرار می‌گیرند و مسئولان باید فکر آنان باشند

وی حفظ جان مردم و ارائه خدمات را وظیفه همه مسئولان نظام اسلامی عنوان کرد و اظهار داشت: برخی از روستاییان در این فصل تا یک ماه در محاصره برف قرار می‌گیرند و مسئولان باید به فکر آنان باشند.

علی ابوالحسنی، رییس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هشترود هم بیان کرد: در بارش برف وکولاک چند روز گذشته راه ارتباطی ۱۰۰ روستا مسدود شده بود که امروز با  تلاش راهداران بازگشایی شد.

وی گفت: اگر امکانات فراهم باشد می‌توان زودتر از این هم راه‌ها را بازگشایی کرد اما اولویت اصلی ما بازگشایی راه‌های اصلی است و کمبود دستگاه‌های سنگین، کار را برای راهداران سخت کرده است.
به گزارش ایرنا اکثر روستاهای شهرستان هشترود در بخش نظرکهریزی و در منطقه سهندآباد که در دامنه کوه سهند قرار دارند، از مسیرهای سخت‌گذر و برف‌گیر برخوردار است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =