۴ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۳:۱۳
کد خبرنگار: 2923
کد خبر: 84196293
۱ نفر

برچسب‌ها

بسته خبرهای کوتاه خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- ناکافی بودن اعتبارات مرکز آموزش عالی کاشمر، مرگ ۲ نفر در سانحه رانندگی مه‌ولات و دستگیری کلاهبردار میلیاردی در کاشمر از مهمترین خبرهای کوتاه روز شنبه در خراسان رضوی هستند. 

کاشمر - رییس مرکز آموزش عالی کاشمر اعتبارات این دانشگاه را برای پیشبرد اهداف سند راهبردی ناکافی دانست و گفت: اعتبارات هزینه‌ای این مرکز در بودجه ۱۴۰۰ بسیار کم در نظر گرفته شده لذا تکافوی تامین هزینه‌های توسعه، ارتقای سطح کمی و کیفی آموزش و پژوهش این مرکز را نمی‌کند. هادی معماریان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: گرچه اعتبارات هزینه‌ای سال آتی مرکز آموزش عالی کاشمر حدود ۲۰ درصد افزایش دارد اما بخاطر کم بودن عدد مبنا مشکل اعتبارات کماکان باقی است و پیش‌بینی می‌شود دامنه معضلات آشکار و نهان کنونی در آینده بیشتر شود.  

مه‌ولات - رییس اورژانس ۱۱۵ شهرستان مه‌ولات از واژگونی یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۱۰ جاده فیض‌آباد - گناباد با ۲ کشته و ۲ مصدوم خبر داد. محمدرضا چهلسری در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: گروه اعزامی از پایگاه امداد و نجات هلال‌احمر فیض‌آباد در محل با یک جانباخته روبرو شد اما سه صدوم توسط آمبولانس به بیمارستان تربت‌حیدریه منتقل شدند. وی ادامه داد: یکی از مصدومین این سانحه به علت شدت جراحات در بیمارستان فوت کرد.

کاشمر - فرمانده انتطامی کاشمر از دستگیری فردی که به بهانه پرداخت وام مبلغ یک و نیم میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود خبر و ادامه داد: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس آگاهی و اعلام شکایت کلاهبرداری موضوع تحت پیگرد کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت. سرهنگ حسین احمدی در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: این فرد با وعده فراهم کردن زمینه پرداخت مبالغ بسیار وام با سود چهار درصد ۱۰۰ میلیون ریال از هریک از مالباختگان گرفته اما هیچگونه کاری برای آنها نکرده بود. وی گفت: متهم کلاهبرداری که شناسایی و پس از بازداشت مشخص شد در زمینه جعل مدارک نیز فعالیت دارد، به ۱۲ فقره کلاهبرداری به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتراف کرد. 

تربت‌حیدریه - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تربت‌حیدریه گفت: مجتمع بین‌راهی و خدمات رفاهی واقع در مقابل پلیس ‌راه این شهرستان برای ۹ مورد ایراد اخطار گرفت و ملزم به رفع آنها شد. حسین شیرمحمدیان در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: اخطارهای این مجتمع به خاطر بی‌توجهی مالک آن نسبت به اصول بهداشتی است. سه مجتمع خدمات رفاهی بین‌راهی در محدوده شهرستان تربت‌حیدریه واقع در ۱۵۰ کیلومتری جنوب مشهد فعال بوده و ۲ مجتمع نیز مراحل ساخت را طی می‌کنند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها