صادقی: مقابل استقلال چندین موقعیت گلزنی داشتیم

تهران- ایرنا- سرمربی سایپا گفت: در دیدار مقابل استقلال به ویژه در نیمه نخست چندین موقعیت گلزنی داشتیم اما نتوانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم.

به گزارش ایرنا، ابراهیم صادقی در پایان دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و سایپا در چارچوب هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر ایران که در ورزشگاه آزادی برگزار شد و با شکست یک بر صفر آبی‌پوشان پایتخت پایان یافت اظهار کرد: با تیم خوب استقلال بازی داشتیم که ۹ هفته شکست نخورده بود و در کنار این مساله، بازیکنان خوب و کادر فنی باسابقه‌ای دارد.

سرمربی تیم فوتبال سایپا افزود: در نیمه نخست، بازی را خوب کنترل کردیم و دو یا سه موقعیت گلزنی در ضد حمله داشتیم اما بازیکنان‌مان نتوانستند از این موقعیت‌ها استفاده کنند.

صادقی گفت: در نیمه دوم بازی را بهتر آغاز کردیم و به گل هم رسیدیم و در ادامه استقلال فشار زیادی وارد آورد که طبیعی هم بود اما بازیکنان‌مان با تمام وجود تلاش کردند و در نهایت نیز با کسب ۳ امتیاز این مسابقه از زمین خارج شدیم.  

وی اضافه کرد: به غیر از دو مسابقه که خوب نبودیم، معتقدم در سایر مسابقات عملکرد خوب و قابل قبولی داشتیم و حداقل در سه دیدار باید پیروز میدان می‌شدیم.  

سرمربی سایپا، فلسفه این تیم را ساختن بازیکن برای فوتبال ایران عنوان کرد و گفت: با توجه به بضاعت باشگاه سایپا، ترجیح می‌دهیم از بازیکنان پایه استفاده کنیم و امروز نیز از چند بازیکن جوان بهره بردیم.

وی در خصوص اعتراض نیمکت‌نشینان تیم‌ها در جریان بازی، عنوان کرد: این مساله به رسم جدیدی در فوتبال ایران تبدیل شده که اصلا خوب نیست. ضمن اینکه در جریان بازی هیچگونه بی‌احترامی به کادر فنی استقلال نداشتیم.

صادقی در خصوص عملکرد داور بازی، گفت:‌فکر می‌کنم او شجاعانه قضاوت کرد و داوری خوبی داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

سرخط اخبار ورزش