کارتن‌خواب‌های پاکدشت در مراکز ترک اعتیاد ساماندهی می‌شوند

تهران- ایرنا- رئیس اداره بهزیستی پاکدشت گفت: به منظور ساماندهی افراد بی‌خانمان و کارتن‌خواب، مراکز ترک اعتیاد شهرستان وارد میدان شده و این افراد را در شب‌های سرد اسکان می‌دهند.

محمود برزگر روز شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: با توجه به سرد شدن هوا و لزوم ساماندهی افراد بی‌سرپناه و بی‌خانمان، مراکز اقامتی ترک اعتیاد شهرستان پاکدشت به صورت رایگان نسبت به پذیرش این افراد اقدام می‌کنند.

وی افزود: بـا توجه به برودت ناگهانی و افت شدیـد دمای هوا و لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای ساماندهی اقشار آسـیب‌پذیر جامعه به‌ ویژه افراد بی خانمان، تمامی مراکز ترک اعتیادی که زیر نظر بهزیستی پاکدشت مشغول فعالیت هستند به منظور جلوگیری از مرگ افراد بی‌خانمان بر اثر سرمازدگی، از ساعت ۲۱ تا هفت صبح پذیرای این افراد خواهند بود.

پذیرش افراد بی‌سرپناه در پیشوا

رئیس اداره بهزیستی پیشوا نیز از پذیرش افراد بی سرپناه و در معرض آسیب و سرمازدگی در مرکز ترک اعتیاد این شهرستان خبر داد.

نجمه اسماعیلی افزود: با توجه به برودت ناگهانی و افت شدید دمای هوا در شهرستان پیشوا و در راستای حمایت از افراد دارای سرپرست غیرموثر و بی خانمان، سه مرکز اقامتی اتحاد، ناجیان راه سعادت و سفیران رهایی نسبت به نگهداری رایگان این افراد اقدام می‌کنند.

وی اضافه کرد: مردم می‌توانند در صورت مشاهده افراد بی سرپناه، بی خانمان و معتادان متجاهر در فضاهای شهری و روستاهای پیشوا با شماره تماس معاونت های امور توسعه پیشگیری ۳۶۷۳۸۳۲۹ ، معاونت اجتماعی ۳۶۷۲۲۸۳۱ و معاونت توانبخشی ۳۶۷۲۹۶۸۲ اداره بهزیستی پیشوا تماس بگیرند.

مرکز اقامتی دنیای‌نو از کارتن ‌خواب‌های ورامین پذیرایی می‌کند

رئیس اداره بهزیستی ورامین نیز از فراهم شدن شرایط نگهداری از کارتن‌خواب‌ها در مرکز ترک اعتیاد دنیای نو این شهرستان خبر داد.

اعظم هراتی افزود: اداره بهزیستی ورامین با همکاری مرکز اقامتی، بهبودی دنیای نو، پذیرای همشهریان کارتن خواب سطح شهرستان است.

وی گفت: مرکز اقامتی دنیای نو واقع از ساعت ۲۱ تا هفت صبح به صورت رایگان این افراد را نگهداری می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =