فرماندار رباط‌کریم برکناری شهردار را تکذیب کرد

تهران- ایرنا- فرماندار رباط‌کریم با اشاره به انتشار مطالبی با عنوان برکناری شهردار این منطقه، گفت: در خصوص ابقا "اصغر پارسا" در شهرداری رباط‌کریم یا معارفه "علیرضا قربانی" به عنوان سرپرست جدید شهرداری منتظر ابلاغ‌نامه استاندار تهران هستیم.

نظام ملکشاهی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مصوبه اعضای شورای شهر در خصوص برکناری شهردار غیرقانونی و پارسا همچنان شهردار شهر رباط کریم است.

فرماندار شهرستان رباط کریم با تاکید بر اینکه قانون فصل الخطاب است، تاکید کرد: اقدام پنج عضو شورای شهر خلاف قانون است و به مراجع قضائی معرفی می شوند، البته به زودی در این باره کمیته انطباق نظر خود را اعلام می کند.

به گفته ملکشاهی، شهردار رباط کریم همچنان پارسا است و اگر فرد یا دستگاهی در مقابل دستورات وی کوتاهی کند در مقابل قانون ایستادگی کرده است و به دادگاه معرفی می شود. 

وی بیان کرد: اعضای شورای شهر دلیل برکناری پارسا از سمت شهرداری را به علت ساکن نبودن وی در این شهرستان عنوان کرده اند در صورتی که وی ساکن رباط کریم است. 

به گزارش ایرنا، ماجرای اختلاف شورای اسلامی با شهردار رباط کریم در حالی در آخرین سال عمر این شورا رخ می‌دهد، که سال گذشته نیز شاهد کشمکش‌های همین شورا با شهردار سابق رباط کریم بوده ایم، که در نهایت منجر به مداخله استاندار تهران، نماینده رباط کریم در مجلس و فرماندار وقت این شهرستان شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها