سرداراشتری: ناجا برای برقراری امنیت سفرهای راهیان نور آمادگی دارد

تهران-ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی گفت: در صورت عادی شدن شرایط ناشی از بیماری کرونا، آماده برقراری نظم و امنیت سفرهای کاروان‌های راهیان نور و انضباط‌بخشی به امور حمل و نقل و تردد زائران به مناطق عملیاتی هستیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سردار سرتیپ «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه نهمین جلسه هیات امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که امروز دوشنبه در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به مصوبات این نشست، اظهار داشت: در این نشست مسئله بودجه سال ۱۴۰۰ بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و  آیین‌نامه جلوگیری از تحریفات دفاع مقدس مطرح شد که با رفع یک سری اشکالات در آینده تصویب خواهد شد.

وی گفت: نیروی انتظامی همچون سایر نیروهای مسلح اعم از ارتش و سپاه در حوزه حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اقدامات مناسبی انجام داده و در چند سال اخیر با استفاده از ظرفیت رزمندگان دفاع مقدس و مرکز پژوهش‌های ناجا کتبی را به چاپ رسانده است.

فرمانده ناجا افزود: نیروی انتظامی همچنین در حوزه یادمان‌ها با کمک بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در مناطق جنوب، شرق و غرب کشور موفق به ایجاد یادمان‌های جدید شده است.

سردار اشتری ادامه داد: در حوزه راهیان نور ما نیز به‌عنوان یکی از اعضای کمک‌کننده در صورت عادی شدن شرایط ناشی از بیماری کرونا، جهت برقراری نظم و امنیت سفرهای کاروان‌های راهیان نور و انضباط‌بخشی به امور حمل و نقل و تردد زائران به مناطق عملیاتی در خدمت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس هستیم.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی تاکنون ۱۴ هزار شهید، ۲۰ هزار جانباز و سه هزار آزاده را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، گفت: این نیرو همچنان در حوزه دفاع کار را دنبال می‌کند چرا که این نیرو امروز با گروه‌های تروریستی، گروه‌های ضد امنیتی، اشرار، قاچاقچیان و کسانی که مسلحانه به جان و مال مردم تعرض می‌کنند، مبارزه می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

سرخط اخبار سیاست